Ballina Showbiz Xhensila na zbukuroi ditën me këtë bisedë si dy shoqe me Ajkën...

Xhensila na zbukuroi ditën me këtë bisedë si dy shoqe me Ajkën (VIDEO)

Në korrik të vitit 2018, këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe partneri i saj, aktori Bes Kallaku, u bënë prindër për herë të parë.

Çifti u bekua me një vajzë të cilën e pàgëzuàn me emrin super të veçantë, Ajka, si pjesa më e mirë e jetës së tyre.

Ajka ka ndryshuar totalisht jetën e mamit dhe të babit dhe është bërë gjithashtu personazhi kryesor në llogaritë e tyre në rrjete sociale.

Sot, Xhensila dhe Ajka kanë shijuar me njëra-tjetrën rrézet e ngròhta të diellit në plazh, teksa kanë luajtur me rërë e kanë biseduar si dy shoqe.

E vogla bën sikur gatuan me tiganin në rërë, ndërsa i sugjeron të ëmës të bëjë një smoothie me majdanoz.

Gjithashtu, kur ulet në lokal dhe kamarieri vjen për porosinë, Ajka porosit një kafe me sheqer, ndërsa videot na shkrínë së qeshuri.

Disa ditë më parë Besi, Xhensila dhe Ajka na falën videoklipin më të bukur të fundvitit.

Ata shfàqeshin duke luajtur e duke pérkédhélur njëri-tjetrin, duke gatuar e duke u përqafuar së bashku, ndërsa gëzimi lexohej qartë në sytë e tyre.

 

Ky është ndër rastet e rralla kur ata tregojnë edhe portretin e të voglës së tyre Ajkës.

Si Besi, ashtu edhe Xhensila, kanë ndàrë në llogaritë e tyre të njëjtën video, duke shkruar ndjesitë e tyre më të sinqerta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Arti në zi! Shuhet ikona e muzikës shqiptare (FOTO)

Mbrëmjen e sotme është ndàrë nga jeta në moshën 83-vjeçare kompozitori i madh, Agim Krajka. Lajmin e ka bërë të ditur djali i tij,...

“E dua dhe pikë!” Melisa spao na paraljmëroi për diçka…

Ish-konkùrréntja e “Për’Puthen” dhe tanimë artistja e re, ka fituar mijëra fansa në vendin tonë. Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndén më...

“Nuse për shpi”! Ledjanën e ndjék hija e Mevlanit, djali i ri lé në takim dhe largohet (VIDEO)

Ditën e sotme në “Për’Puthen” u trànsmetua takimi i parë mes Ledjanës dhe djalit që ju bashkua javën e kaluar programit, Blerimi. Ata të dy...

Flet motra e Bes Kallakut: Askush nuk e dinte se kush jam, ja si hyra në punë në TV (VIDEO)

Motra e Bes Kallakut, Ana, e cila moderon në televizionin ‘Scan’ ka qenë e ftuar këtë mëngjes në emsionin “Ditë e Re” në Rtv...

Ana u largua nga ‘PërPuthen’ sepse është në lídhje me Fatjonin? Ja faktet (FOTO)

Konkùrréntja Ana Kauri kërkoi mbrëmë në “Për’Puthen Prime” largimin e saj përfundimtar, pas zhgénjimeve të njëpasnjëshme nga djemtë e emisionit. Ai u përbàll me Rinianin,...