Ballina Uncategorised "A ke më fakte për ti shkàtërrùar dikujt karríerën sërish? Ja çfarë...

“A ke më fakte për ti shkàtërrùar dikujt karríerën sërish? Ja çfarë thotë Arjoni i ‘PërPuthen’

Arjon Luli është një nga ish-kònkùrréntët më të komentuar të emisionit “PërPuthen”.

Ai u përjàshtùa nga reality show pasi théu një nga rregullat kryesorë.

Arjoni është takuar jashtë studios së “Për’Puthen” me ish-kònkùrrénten Ana Lleshi. Ishte vetë Arjoni që postoi një fotografi me Anën, e cila shfàqej te shtëpia e tij.

Së fundmi, Arjoni ka bërë një bashkëbisedim me ndjékësit në “Instagram”, të cilët e pyesin në lídhje me kònkùrréntët në “Për’Puthen”.

“A ke ndonjë foto ose video të atyre gocave ku mùndesh të ua shkàtërròsh karríerën si Anës?”, e pyet një ndjékës Arjonin.

Ky i fundit i përgjigjet se nuk është qéllimi i tij që të shkàtërròjë karríerën të tjerëve.

“Lol qëllími im nuk është ti shkàtërròj njerëzve karríerën. Nuk dua me hap arkivat. Kam 36 minuta material që ndoshta as guide lines i “Instagram”-in nuk e pranon, por s’kam atë qëllím. Të kujtoj atë shprehjen: “Jeto dhe lëri të jetojnë”, i përgjigjet ai në “Instastory”.Arjoni: Kam 36 minuta material për vajzat e Përputhen që do iu shkatërronte  karrierat - Gazeta Online 'Reporteri.net'

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Arti në zi! Shuhet ikona e muzikës shqiptare (FOTO)

Mbrëmjen e sotme është ndàrë nga jeta në moshën 83-vjeçare kompozitori i madh, Agim Krajka. Lajmin e ka bërë të ditur djali i tij,...

“E dua dhe pikë!” Melisa spao na paraljmëroi për diçka…

Ish-konkùrréntja e “Për’Puthen” dhe tanimë artistja e re, ka fituar mijëra fansa në vendin tonë. Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndén më...

“Nuse për shpi”! Ledjanën e ndjék hija e Mevlanit, djali i ri lé në takim dhe largohet (VIDEO)

Ditën e sotme në “Për’Puthen” u trànsmetua takimi i parë mes Ledjanës dhe djalit që ju bashkua javën e kaluar programit, Blerimi. Ata të dy...

Flet motra e Bes Kallakut: Askush nuk e dinte se kush jam, ja si hyra në punë në TV (VIDEO)

Motra e Bes Kallakut, Ana, e cila moderon në televizionin ‘Scan’ ka qenë e ftuar këtë mëngjes në emsionin “Ditë e Re” në Rtv...

Ana u largua nga ‘PërPuthen’ sepse është në lídhje me Fatjonin? Ja faktet (FOTO)

Konkùrréntja Ana Kauri kërkoi mbrëmë në “Për’Puthen Prime” largimin e saj përfundimtar, pas zhgénjimeve të njëpasnjëshme nga djemtë e emisionit. Ai u përbàll me Rinianin,...