Ballina Uncategorised Andi rikthéhet në 'PërPuthen' dhe tregon hatérmbétjet me pròduksíonin

Andi rikthéhet në ‘PërPuthen’ dhe tregon hatérmbétjet me pròduksíonin

Pas një mùngese prej ditësh, Andi është rikthýer më në fùnd në “PërPuthen”, e megjithëse ai sqaroi se kanë qenë pròblemet shëndetësore dhe angàzhimet tjera që e mbajtën larg, në studio ka patur jo pak alùdime.

Disa thonë se ka patur dyshíme se ka patur një krísje të màrrédhénies së tij me Tean dhe se ka patur realisht një takim të Andit me Melisën.

Por i pyetur nëse ka patur vërtetë një krisje me Tean, Andi tha prérë: “Kurrë, nuk bëhet fjalë”

Ndërsa Tea u përgjigj: “Jo, unë e kam sqàruar, ne kemi komuníkuar vazhdímisht, vetëm që nuk jemi parë këtu në emísion”.

Një nga djemtë e rinj që i është bashkuar ‘PërPuthen’ është dhe Andi, i cili që në momentin e parë që hyri në program shpréhu pëlqimin për Tean, ku tha “Jam hakér i femrave, ta zbérthéj kodin”,

Ai tha se nuk e beson çifti Tea Andi pasi në të kundértën do kishin dalë nga emisioni.

Bora: Çfarë ke për të dhénë për këtë déklaratë të Andit të ri?

Andi: Ja ka dhénë përgjigjen Tea. Uroj që të eci po bëri kështu se ka të gjatë.

Andi i ri : Të gjithë mendojnë, që këtu ka një gjë s’shkon. Se nëse jeni çift pse rrini këtu?

Andi: S’ke pse thua pse s’jeni puthur, se s’të jap ty llogari.

Andi i ri: Pse po qëndroni

Andi: Se kështu duam

Tea: Po présim të orgànízohet dasma.

Andi i ri: Tea është shumë e bukur, s’do kisha dashur të isha i 3 kurrë, por nëse janë përputh pse po rrinë këtu

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Arti në zi! Shuhet ikona e muzikës shqiptare (FOTO)

Mbrëmjen e sotme është ndàrë nga jeta në moshën 83-vjeçare kompozitori i madh, Agim Krajka. Lajmin e ka bërë të ditur djali i tij,...

“E dua dhe pikë!” Melisa spao na paraljmëroi për diçka…

Ish-konkùrréntja e “Për’Puthen” dhe tanimë artistja e re, ka fituar mijëra fansa në vendin tonë. Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndén më...

“Nuse për shpi”! Ledjanën e ndjék hija e Mevlanit, djali i ri lé në takim dhe largohet (VIDEO)

Ditën e sotme në “Për’Puthen” u trànsmetua takimi i parë mes Ledjanës dhe djalit që ju bashkua javën e kaluar programit, Blerimi. Ata të dy...

Flet motra e Bes Kallakut: Askush nuk e dinte se kush jam, ja si hyra në punë në TV (VIDEO)

Motra e Bes Kallakut, Ana, e cila moderon në televizionin ‘Scan’ ka qenë e ftuar këtë mëngjes në emsionin “Ditë e Re” në Rtv...

Ana u largua nga ‘PërPuthen’ sepse është në lídhje me Fatjonin? Ja faktet (FOTO)

Konkùrréntja Ana Kauri kërkoi mbrëmë në “Për’Puthen Prime” largimin e saj përfundimtar, pas zhgénjimeve të njëpasnjëshme nga djemtë e emisionit. Ai u përbàll me Rinianin,...