Ballina Uncategorised PërPuthen/ Nga 'Zone e Lirë' tek videoklipet e ndryshme, ja ku e...

PërPuthen/ Nga ‘Zone e Lirë’ tek videoklipet e ndryshme, ja ku e keni parë më parë Melisen

Konkurrentët e “Përputhen” janë kthýer ndér personàzhet më të komentuar në media e rrjete sociale.

Një ndër vajzat më të koméntuara në emision është padyshím Melisa Lleshi. Ajo është shumë e lirshme pasi është e mësuar me kamerat.

22-vjeçarja bukuroshe ka konkurruar gjithashtu në “Miss Universe Albania”.Perputhen - Melisa lleshi ne Emisionin "Zona lirë" e Prezantuar si sofia  dhe Kercimtare Balerin - YouTube

Melisa studion për mjékësi, është balerinë dhe tani është në kërkim të dashurisë në “PërPuthen”.

Dikur ajo ka qenë në rolin e Sofias në “Zonë e lirë”, por jo vetëm kaq. Melisën e kemi parë dhe në dy klipe muzikore.

Pak ditë më parë u publíkua lajmi se ajo ka marrë pjesë në klipin e këngës “1 sekond”, nga Çartani.

Por ne po ju themi se Melisën e kemi parë më parë edhe në klipin e Altin Sulkut me titull “Lujna” 3 vite më parë. Vlen të thuhet se duket shumë séksi në të dy klipet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Arti në zi! Shuhet ikona e muzikës shqiptare (FOTO)

Mbrëmjen e sotme është ndàrë nga jeta në moshën 83-vjeçare kompozitori i madh, Agim Krajka. Lajmin e ka bërë të ditur djali i tij,...

“E dua dhe pikë!” Melisa spao na paraljmëroi për diçka…

Ish-konkùrréntja e “Për’Puthen” dhe tanimë artistja e re, ka fituar mijëra fansa në vendin tonë. Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndén më...

“Nuse për shpi”! Ledjanën e ndjék hija e Mevlanit, djali i ri lé në takim dhe largohet (VIDEO)

Ditën e sotme në “Për’Puthen” u trànsmetua takimi i parë mes Ledjanës dhe djalit që ju bashkua javën e kaluar programit, Blerimi. Ata të dy...

Flet motra e Bes Kallakut: Askush nuk e dinte se kush jam, ja si hyra në punë në TV (VIDEO)

Motra e Bes Kallakut, Ana, e cila moderon në televizionin ‘Scan’ ka qenë e ftuar këtë mëngjes në emsionin “Ditë e Re” në Rtv...

Ana u largua nga ‘PërPuthen’ sepse është në lídhje me Fatjonin? Ja faktet (FOTO)

Konkùrréntja Ana Kauri kërkoi mbrëmë në “Për’Puthen Prime” largimin e saj përfundimtar, pas zhgénjimeve të njëpasnjëshme nga djemtë e emisionit. Ai u përbàll me Rinianin,...