Ballina Showbiz Nuk ka më dyshíme! Dafina konfirmon lídhjen me Dj Geek në këtë...

Nuk ka më dyshíme! Dafina konfirmon lídhjen me Dj Geek në këtë mënyrë (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare Dafina Zeqiri dhe Dj Geek tani mund të quhen zyrtarisht çift.

Lajmi është konfirmuar nga vetë këngëtarja përmes një postimi në Instagram ku ka ndàrë disa foto me partnerin teksa janë duke shijuar dëborën.

Në një prej fotove ata shfàqen duke u puthur dhe shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Të njëjtit kanë konfirmuar së fundmi se vazhdojnë të jenë bashkë në disa fotografi që janë ndàrë në rrjete sociale.

Pak kohë më parë ata deklàruan se ishin ndarë, por nuk ka kaluar shumë kohë dhe tani janë përsëri bashkë.

Në bazë të ímazhéve, çifti duket se po kalojnë kohë të mirë së bashku ndonëse nuk zbuluan destínacíonin e pushimeve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Arti në zi! Shuhet ikona e muzikës shqiptare (FOTO)

Mbrëmjen e sotme është ndàrë nga jeta në moshën 83-vjeçare kompozitori i madh, Agim Krajka. Lajmin e ka bërë të ditur djali i tij,...

“E dua dhe pikë!” Melisa spao na paraljmëroi për diçka…

Ish-konkùrréntja e “Për’Puthen” dhe tanimë artistja e re, ka fituar mijëra fansa në vendin tonë. Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndén më...

“Nuse për shpi”! Ledjanën e ndjék hija e Mevlanit, djali i ri lé në takim dhe largohet (VIDEO)

Ditën e sotme në “Për’Puthen” u trànsmetua takimi i parë mes Ledjanës dhe djalit që ju bashkua javën e kaluar programit, Blerimi. Ata të dy...

Flet motra e Bes Kallakut: Askush nuk e dinte se kush jam, ja si hyra në punë në TV (VIDEO)

Motra e Bes Kallakut, Ana, e cila moderon në televizionin ‘Scan’ ka qenë e ftuar këtë mëngjes në emsionin “Ditë e Re” në Rtv...

Ana u largua nga ‘PërPuthen’ sepse është në lídhje me Fatjonin? Ja faktet (FOTO)

Konkùrréntja Ana Kauri kërkoi mbrëmë në “Për’Puthen Prime” largimin e saj përfundimtar, pas zhgénjimeve të njëpasnjëshme nga djemtë e emisionit. Ai u përbàll me Rinianin,...