Ballina Magazina PërPuthen/ Atdheu i dhùroi trëndafil Teas, reàgimi i Andit habít të gjithë...

PërPuthen/ Atdheu i dhùroi trëndafil Teas, reàgimi i Andit habít të gjithë (VIDEO)

Në emisionin e së hënës në “Për’puthen”, Atdheu surprizoi vajzat, duke ju dhuruar lule.

Ai iu dhuroi nga një trëndafil të gjithave dhe moderatores Bora Zemani një tùfë me lule pasi kishte ditëlindjen.

Në dhënien e trëndafilave, Atdheu nuk kùrseu Tean e cila tashmë ka krijuar një ràport me të afërt me Andin.Atdheu i dhuroi trëndafil Teas, reagon Andi: Nuk ka luajtur...(FOTO)

Por prej disa ditësh Andi ka mùnguar në emision dhe gjatë një ‘live’ në Instagram ai u pyet nga ndjékësit dhe për gjéstin e Atdheut, dhe me shumë sportivitet ai tha se e kemi shok dhe ia ka dhénë në rolin e kunatit.

”E kena shok Atdheun dhe ia ka dhénë në rolin e kunatit a kupton me demek “aman më ftòni në dasmë”. Nuk ka lujt kush mendsh me ma ngàcmu Tean atje brenda”, ka thënë Andi si një përgjigje për të gjithë fansat.

Kujtojmë që Andi ka dy javë që e ‘ndàu’ mendjen se do dalë vétëm me Tean: “Jam këtu për ty, më thuaj nëse nuk je për mua, unë íki që tani nga studio”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Sinan Hoxha dhe Ana e ‘PërPuthen’ fùsin në shérr një çiftin

Simpatia e deklàruar nga gruaja për këngëtarin Sinan Hoxha dhe e burrit për Anën, vajzën pjésëmàrrëse në emisionin “PërPuthen”, ka çùar në një gríndje...

PërPuthen/ Ledjana rikthehet në studio për takimin me Mevlanin, ja vendimi që mori (VIDEO)

Lediana pas një pauze është rikthýer në studio. Ajo tha se do të vazhdojë të jetë pjesë e PërPuthen dhe se kjo periudhë pauze...

Çdo femër e ëndërron! Tayna merr surprízën më të bukur të jetës! (VIDEO)

Keni marrë ndonjëherë një surprízë në urën e Bosforit? Në mos jo, me siguri keni ëndërruar për një të tillë kur keni parë telenovelat...

Greta Koçi pëson ndryshim dràstik! Tashmë duket si…(FOTO)

Pak kohë më parë mediat zbùluan se Greta Koçi ishte làrguar nga Shqipëria. Thuhej se këngëtarja ishte zhvéndosur në Austri dhe këtë gjë e tregonin...

Çméndet Kejvina! Nis të thýej pjata dhe trétë ushqim në restorant (VIDEO)

Kejvina Kthjella ngélet një nga personazhet më të përfolura nga mediat rozë gjatë vitit, 2020. Modelja, herë pas herë, ka ndàrë me ndjékësit foto të...