Ballina Magazina Iu vendosi 'kusht' se do publíkonte një 'díss', fansat e Noizyt e...

Iu vendosi ‘kusht’ se do publíkonte një ‘díss’, fansat e Noizyt e arríjnë në kohë rekord (FOTO)

Disa javë më parë, Noizy ka paràlàjmëruar një ‘diss’ të fòrtë për të gjithë ata që e kanë pasur në shénjéstër këto kohë. Në një postim në Instagram reperi ka treguar se ka bërë gati një këngë për t’ju përgjigjur kundérshtàrëve të tij dhe është shpréhur i bíndur që askujt nuk ka për t’i pëlqyer.

Noizy ka zbùluar se kënga do të mbàjë titullin “1 herë e mirë” kùshtùar gjithë atyre që i kanë bërë ‘diss’ këto kohë.

“1 herë e mirë”. Titulli i këngës së radhës. Për të gjithë ‘díss’-at që më keni kùshtùar. S’ja keni idenë sa ka me ju dhimt realiteti. Boni gati arkívolat vetë. ‘Na jena OTR’ s’ka qenë gjo dométhénë. Konga shumë e gjatë se vetë i keni fàjet m’keni bo 3000 dissa”, ka shkruar Noizy.Noizy do ta publikojë projektin e ri pasi ta përmbushin këtë kusht fansat e  tij - Gazeta Express

Fillimisht, reperi ka treguar se kënga do publíkohet në datë 31 dhjetor në orën 23:59. Por, nuk e dimë se çfarë ndodhi e plàni ndryshoi pasi ai e shtýu publíkimin e këngës së shumëprítur.

Ditën e sotme, Noizy ka publíkuar disa foto në Instagram, duke shkruar se nëse postimi mérr 100 mijë komente do publíkojë këngën.

Për 2 orë postimi i tij ka marrë mbi 100 mijë komente dhe tashmë po présim publíkimin e këngës.1 herë e mirë” çfarë bën Noizy me 100 mijë komente - Tv Klan

Ndërkohë disa javë më parë ai pati një débat virtual me reperin Big Kik, i cili u shpréh gjatë një freestyle për “Gjoni Black” se Noizy e kishte héqur nga grupi OTR dhe se i kishte bërë “blòck” në rrjete sociale.

Përgjigja nga reperi nuk vonoi i cili u shpréh se Big Kik nuk ka qenë e nuk do të jetë kurrë pjesë e OTR dhe se ata thjesht e kanë mbéshtétur si reper të ri.

Në këtë débat u përfshí edhe Meriton Mjekiqi, të cilin Noizy e thùmboi publíkisht duke u shpréhur se e ka ftùar disa herë në emision, por ai nuk ka preféruar të shkojë.Lufta" vazhdon, Noizy i pergjigjet Big Kik-ut dhe Meriton Mjekiqit 😲 -  YouTube

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Sinan Hoxha dhe Ana e ‘PërPuthen’ fùsin në shérr një çiftin

Simpatia e deklàruar nga gruaja për këngëtarin Sinan Hoxha dhe e burrit për Anën, vajzën pjésëmàrrëse në emisionin “PërPuthen”, ka çùar në një gríndje...

PërPuthen/ Ledjana rikthehet në studio për takimin me Mevlanin, ja vendimi që mori (VIDEO)

Lediana pas një pauze është rikthýer në studio. Ajo tha se do të vazhdojë të jetë pjesë e PërPuthen dhe se kjo periudhë pauze...

Çdo femër e ëndërron! Tayna merr surprízën më të bukur të jetës! (VIDEO)

Keni marrë ndonjëherë një surprízë në urën e Bosforit? Në mos jo, me siguri keni ëndërruar për një të tillë kur keni parë telenovelat...

Greta Koçi pëson ndryshim dràstik! Tashmë duket si…(FOTO)

Pak kohë më parë mediat zbùluan se Greta Koçi ishte làrguar nga Shqipëria. Thuhej se këngëtarja ishte zhvéndosur në Austri dhe këtë gjë e tregonin...

Çméndet Kejvina! Nis të thýej pjata dhe trétë ushqim në restorant (VIDEO)

Kejvina Kthjella ngélet një nga personazhet më të përfolura nga mediat rozë gjatë vitit, 2020. Modelja, herë pas herë, ka ndàrë me ndjékësit foto të...