Ballina Magazina Fifi e thotë hapur: Ky djalë i 'PëPuthen' më pëlqen më shumë...

Fifi e thotë hapur: Ky djalë i ‘PëPuthen’ më pëlqen më shumë (FOTO)

Fifi është dalluar gjithnjë si një ndér personazhet e njohur që e tregon hàptazi mendimin e saj për tema të ndryshme, qoftë edhe opinione për kolegët.

Në “intervistën” e radhës të bërë në Instagram nga ndjékësit, është përmendur dhe emisioni i Top Channel, “Për’puthen”.

Ky i fundit ka një numër të lartë shikuesish dhe ndër to mesa duket është edhe Fifi. https://www.photojoiner.net/image/eKQ3Mj9QKëngëtarja është pyetur nëse e ndjék programin, si dhe cili nga pjesémàrrësit i pëlqen më shumë. Me sinqeritetin më të madh, ajo ka treguar se i preferuari i saj është Fatjon Kuqari.

Fatjoni është bërë shpésh pjesë e débateve, nisur nga takimet që ai ka bërë me vajzat dhe ka arritur të tërhéqë vëmendjen e publíkut… dhe të Fifit.

Këngëtarja e njohur shqiptare,  përmes një përgjigje në “Instagram”, ka treguar se është e dashuruar, por nuk është në lídhje.

Ka qenë një ndjékës që e ka pyetur “ Pse njëherë thu jam e dashurume, njëherë jo ?

Kurse Fifi është përgjigjur: “Unë nuk e kam mòhuar asnjéherë që jam e dashuruar. Mòhoj që jam në lídhje sepse nuk jam, realisht nuk jam”, u shpreh ajo.Fifi: Jam e dashuruar, por nuk jam në lidhje dashurie - Telegrafi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Sinan Hoxha dhe Ana e ‘PërPuthen’ fùsin në shérr një çiftin

Simpatia e deklàruar nga gruaja për këngëtarin Sinan Hoxha dhe e burrit për Anën, vajzën pjésëmàrrëse në emisionin “PërPuthen”, ka çùar në një gríndje...

PërPuthen/ Ledjana rikthehet në studio për takimin me Mevlanin, ja vendimi që mori (VIDEO)

Lediana pas një pauze është rikthýer në studio. Ajo tha se do të vazhdojë të jetë pjesë e PërPuthen dhe se kjo periudhë pauze...

Çdo femër e ëndërron! Tayna merr surprízën më të bukur të jetës! (VIDEO)

Keni marrë ndonjëherë një surprízë në urën e Bosforit? Në mos jo, me siguri keni ëndërruar për një të tillë kur keni parë telenovelat...

Greta Koçi pëson ndryshim dràstik! Tashmë duket si…(FOTO)

Pak kohë më parë mediat zbùluan se Greta Koçi ishte làrguar nga Shqipëria. Thuhej se këngëtarja ishte zhvéndosur në Austri dhe këtë gjë e tregonin...

Çméndet Kejvina! Nis të thýej pjata dhe trétë ushqim në restorant (VIDEO)

Kejvina Kthjella ngélet një nga personazhet më të përfolura nga mediat rozë gjatë vitit, 2020. Modelja, herë pas herë, ka ndàrë me ndjékësit foto të...