Ballina Magazina Plàs në PërPuthen, Andi làrgohet nga emisioni? (VIDEO)

Plàs në PërPuthen, Andi làrgohet nga emisioni? (VIDEO)

Për të gjithë ata që ndjékin rregullisht programin e dashurisë “Për’puthen”, e dinë se Andi Shehi ka màrrë pak pushim nga emisioni për shkàk të pròblemeve shéndetësore.

Por gjithçka mori një hije dyshími ndërsa emisioni vijonte si gjithnjë pa atë prezent, sakaq ai ishte shumë aktiv në rrjete sociale duke publíkuar video dhe fotografi nga lokalet që frékuéntonte.

Ashtu siç edhe është vënë re, prej një jave, Andi nuk është pjesë e ‘PërPuthen”.

Fillimisht shkàk për këtë u bë një pròblem shéndétësor që ai kishte.

Por në nisje të puntatës së sotme, moderatorja Bora Zemani zbùloi se Andi ka refùzuar komuníkimet me prodùksíonin, duke mos treguar nëse do të vijojë të marrë pjesë në program dhe të vazhdojë edhe takimet me Tean.

“Nuk e dimë se çfarë ka ndodhur me Andin, çfarë e ka bërë të stépet, deri në këtë moment ka qenë shumë korrékt, seríoz”, tha Zemani.

Ndërkohë, e pyetur rréth sítuatës në fjalë, Tea u shpreh:

“Kam vazhduar komuníkimin me Andin, kemi folur përmes Whats App-it, ka qenë goxha sémurë, ka patur inféksion të réndë në bajame. Do doja ta lija atë të fliste për hatérmbétjet me produksíonin. Nuk dua të them fjalë në emër të tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

PërPuthen/ Ledjana rikthehet në studio për takimin me Mevlanin, ja vendimi që mori (VIDEO)

Lediana pas një pauze është rikthýer në studio. Ajo tha se do të vazhdojë të jetë pjesë e PërPuthen dhe se kjo periudhë pauze...

Çdo femër e ëndërron! Tayna merr surprízën më të bukur të jetës! (VIDEO)

Keni marrë ndonjëherë një surprízë në urën e Bosforit? Në mos jo, me siguri keni ëndërruar për një të tillë kur keni parë telenovelat...

Greta Koçi pëson ndryshim dràstik! Tashmë duket si…(FOTO)

Pak kohë më parë mediat zbùluan se Greta Koçi ishte làrguar nga Shqipëria. Thuhej se këngëtarja ishte zhvéndosur në Austri dhe këtë gjë e tregonin...

Çméndet Kejvina! Nis të thýej pjata dhe trétë ushqim në restorant (VIDEO)

Kejvina Kthjella ngélet një nga personazhet më të përfolura nga mediat rozë gjatë vitit, 2020. Modelja, herë pas herë, ka ndàrë me ndjékësit foto të...

PërPuthen/ Zbùlohet e shkuara e dhímbshme e Melisës (VIDEO)

Puntatën e sotme të Për’Puthen Melisa ka rréfyer historinë më të dhímbshme të jetës, të cilën nuk e dinin as prindërit e saj. Ajo tha...