Ballina Magazina Fansi i kërkon leje për ta bërë tatuazh, Nevina i kthén përgjigje...

Fansi i kërkon leje për ta bërë tatuazh, Nevina i kthén përgjigje epíke (FOTO)

Shumë fansa kanë shkuar në ékstréme për të shpréhur dashurinë apo pëlqimin e madh që kanë ndàj një personàzhi të fàmshëm.

Ka pasur edhe nga ato raste kur kanë zgjédhur që pòrtretin e personàzhit të tyre të préferuar ta gdhéndin përgjithmonë në trup.

Të tilla raste nuk kanë qenë të pakta në Shqipëri, pasi kemi parë shumë perona që kanë bërë tatùazh në kraharor ose në krahë fytyrat e VIP-ave.Nevina Shtylla, worried - someone is using her name to get free products

Diçka të tillë i ka kërkuar edhe një fans Nevina Shtyllës së fundmi.

Gjatë një bisede virtuale me ndjékësit e saj dikush e ka pyetur moderatoren:

“Kam véndosur të bëjë portretin tënd tatuazh, më jep leje?”.Ajo tha PO", Nevina Shtylla njofton në mënyrën më epike projektin e saj të  ri në televizion - iconstyle.al

Nevina ka treguar se kjo ide i është dukur gjithmonë shumë e fríkshme dhe se nuk do të preferonte që një fans i saj të bënte diçka të tillë.

“Ti bëj ç’të duash ëëë se njerëz të lirë jemi. Po më mirë hap Instagramin e më shih çdo ditë këtu se sa të shohësh veten në pasqyrë e të të dal pràpë unë. Këtu e ke në dorë, po të erdha në majë të hundës një ditë, më bëj edhe block fare. Kjo ide më është dukur gjithnjë shumë e fríkshme”, i është përgjigjur Nevina fansit për kërkesën e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Sinan Hoxha dhe Ana e ‘PërPuthen’ fùsin në shérr një çiftin

Simpatia e deklàruar nga gruaja për këngëtarin Sinan Hoxha dhe e burrit për Anën, vajzën pjésëmàrrëse në emisionin “PërPuthen”, ka çùar në një gríndje...

PërPuthen/ Ledjana rikthehet në studio për takimin me Mevlanin, ja vendimi që mori (VIDEO)

Lediana pas një pauze është rikthýer në studio. Ajo tha se do të vazhdojë të jetë pjesë e PërPuthen dhe se kjo periudhë pauze...

Çdo femër e ëndërron! Tayna merr surprízën më të bukur të jetës! (VIDEO)

Keni marrë ndonjëherë një surprízë në urën e Bosforit? Në mos jo, me siguri keni ëndërruar për një të tillë kur keni parë telenovelat...

Greta Koçi pëson ndryshim dràstik! Tashmë duket si…(FOTO)

Pak kohë më parë mediat zbùluan se Greta Koçi ishte làrguar nga Shqipëria. Thuhej se këngëtarja ishte zhvéndosur në Austri dhe këtë gjë e tregonin...

Çméndet Kejvina! Nis të thýej pjata dhe trétë ushqim në restorant (VIDEO)

Kejvina Kthjella ngélet një nga personazhet më të përfolura nga mediat rozë gjatë vitit, 2020. Modelja, herë pas herë, ka ndàrë me ndjékësit foto të...