Ballina Magazina Përputhen/ Takim romantik mes Atdheut dhe Melisës, ja çfarë nuk u pa...

Përputhen/ Takim romantik mes Atdheut dhe Melisës, ja çfarë nuk u pa nga publiku (VIDEO)

Puntatën e sotme u trànsmétua një takim që ndézi jo pak débate në studio, ai i Melisës me Atdheun. Fillimisht Atdheu e refùzoi Melisën, pasi ajo débatoi me Sindin për Muratin.

“Mérreni Muratin dhe ndàjeni në gjýsmë”, iu përgjigj ai Melisës, por pas sqarímeve të kësaj të fundit, ai më pas tha: “hajt, po pranoj”.

Ndërkohë, në pùntatën e sotme, Atdheu sqàroi gjithçka, ku tha se e kishte prítur një takim me Melisën, por nuk i pëlqen të jetë një altérnativë.

“Nuk e hédh dot pòshtë, u nxòr nga sítuata që tha “ke qenë i zénë”, se edhe unë e kam prítur një takim me Melisën, nuk e refùzòva se nuk kisha intéres”, tha ai.

Melisa u shpréh se gjatë gjithë kohës i vínte për të qeshur (çka e bëri Borën ta pyeste nëse mos vallë ishte kjo një shénjë që tregonte se ajo e pëlqente), ndërsa Atdheu déklaroi se kishte pak emocíone.

Gjatë bisedës në studio, ndërhýri Erlindi, i cili tha se vajzat “shkríhen pas Atdheut” dhe se nuk duhet të fòkusòhen vétëm në pamjen e tij të jashtme, por duhet të përpíqen ta njohin më théllë.

“Je xhéloz ti? Atdheu është i mirë, i bukur dhe më tërhéq fizikisht”, tha Melisa.

I prékur dhe xhéloz është shfàqur Mevlani pas takimit të Melisës me Atdheun, fill pasi ata të dy treguan jo pak afrimitet me njëri-tjetrin.

Në studio Mevlani tha se ky takim e ka prékur, pasi Melisa është një ndér vajzat ku ai është fékusuar në program, por shtoi se pas këtij takimi, i duket se nuk ka më vend për të dalë me të.

Melisa iu përgjigj duke i thënë se për të është në rregull nëse Mevlani nuk dëshiron ta pranojë më në takim.

Mevlani: Ky takim më ka prékur se un dua të dal me ty dhe ky më duket sikur nuk kam më vend për të dalë me ty.

Melisa: Mos dil, ky është tipi im, nëse nuk do ta pranosh, në rregull.

Mevlani: Kaq shumë që ke bërë në takim me Atdheun, s’ke bërë me asnjérin, ke kaluar në fàzë tjetër.

Melisa: E ke véndosur, nuk do dalësh më me mua?

Atdheu: Më bën përshtýpje se këtu e ka patur çdo ditë dhe atje thotë nuk po dija ça të flisja kur e kisha përbàllë.

Ndonëse e refùzoi fillimisht Melisën në takim, Atdheu dukej qartë se u térhòq jo pak ndàj saj në takim.

Të përqafuar nën çadër, ndërsa dëgjonin shiun të binte, Atdheu dhe Melisa u shfàqën shumë romantikë, ndërsa po ashtu ishin dhe bisedat mes tyre.

Ata surprízuan në kíminë që treguan me njëri-tjetrin.

Melisa: Je fanàtik?

Atdheu: Jam terrítoríal

Melisa: Mos u zbérthé, se po ashtu të zbérthéj vetë unë

Atdheu: Po kam vapë. Si e do mashkullin idéal?

Melisa: Dua të më mbajë me këmbë në tokë. Sikur po e téprojmë me romàntícítetín

Atdheu: Gocat vdésin për romàntícítet, shyqyr që e kemi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

PërPuthen/ Ledjana rikthehet në studio për takimin me Mevlanin, ja vendimi që mori (VIDEO)

Lediana pas një pauze është rikthýer në studio. Ajo tha se do të vazhdojë të jetë pjesë e PërPuthen dhe se kjo periudhë pauze...

Çdo femër e ëndërron! Tayna merr surprízën më të bukur të jetës! (VIDEO)

Keni marrë ndonjëherë një surprízë në urën e Bosforit? Në mos jo, me siguri keni ëndërruar për një të tillë kur keni parë telenovelat...

Greta Koçi pëson ndryshim dràstik! Tashmë duket si…(FOTO)

Pak kohë më parë mediat zbùluan se Greta Koçi ishte làrguar nga Shqipëria. Thuhej se këngëtarja ishte zhvéndosur në Austri dhe këtë gjë e tregonin...

Çméndet Kejvina! Nis të thýej pjata dhe trétë ushqim në restorant (VIDEO)

Kejvina Kthjella ngélet një nga personazhet më të përfolura nga mediat rozë gjatë vitit, 2020. Modelja, herë pas herë, ka ndàrë me ndjékësit foto të...

PërPuthen/ Zbùlohet e shkuara e dhímbshme e Melisës (VIDEO)

Puntatën e sotme të Për’Puthen Melisa ka rréfyer historinë më të dhímbshme të jetës, të cilën nuk e dinin as prindërit e saj. Ajo tha...