Ballina Magazina Love Story/ Arjana flet pas elímínimit: Nuk ka mbaruar këtu...

Love Story/ Arjana flet pas elímínimit: Nuk ka mbaruar këtu…

Nuk e dimë sa surprízë ishte për ju fakti se Saimiri hòqi nga gara Arjanën, por tashmë kjo duket si një skémë e njohur. 33-vjeçari na ka surprízuar disa herë me elímínímet e tij, duke làrguar nga gara vajza me të cilat ka patur afrimitet.

Ashtu ndodhi edhe me Arjanën, për të cilën Saimiri nuk kishte rezérvuar një trëndafil këtë të hënë.

Kujtojmë se javën e kaluar Saimiri kishte rézérvuar një takim të gjatë prívat me Arjanën në ambíentet e një palestre, ku siç dihet nuk është vend i përshtàtshëm për biseda e sigurisht as ata nuk kanë folur shumë.

Dyshja ka kaluar disa moménte romantike në píshinë dhe në dush, duke shkémbyer puthje. Këto skéna ndézën rrjetin teksa nuk munguan edhe krítikat pasi shihej si një skénë e tépruar.

Vetë Arjana reàgoi ndàj këtyre krítíkave të ardhura nga publíku dhe kònkùrréntet e tjera. Në një intervistë për “Daily Love Story”, ajo u shpréh se nuk pa ndonjë gjë për tùrp, ndonëse mùnd të jetë parë si e teprùar nga ekrani.

Megjithatë, një javë pas këtij takimi e këtyre skénave të nxéhta Arjana e gjeti veten jàshtë programit. Saimiri tregoi se mes tyre nuk ka asgjë pértej térhéqjes fizike.

Në një postim në llogarinë e saj në Instagram, teksa ka falenderuar të gjithë personat që e mbështetën, Ariana tregon se rrugëtimi i saj nuk mbýllet këtu, por sapo ka nisur.

“Dua t’ju falenderoj nga zemra për mesazhet dhe komentet e pafùndme që kam màrr që nga fillimi i këtij rrugëtimi e deri sot! Jam mirënjohëse të gjithë stafit, bashkëpunëtorëve, miqëve dhe mbéshtétésve të mi! Jam shumë e lumtur që kam fituar simpatinë dhe zemrën e mijëra njerëzve dhe ju premtoj që rrugëtimi im nuk ka mbàruar, përkùndràzi sapo ka filluar”- ka shkruar Ariana.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Sinan Hoxha dhe Ana e “Përputhen” fusin në shérr një çiftin

Simpatia e deklàruar nga gruaja për këngëtarin Sinan Hoxha dhe e burrit për Anën, vajzën pjésëmàrrëse në emisionin “PërPuthen”, ka çùar në një gríndje...

PërPuthen/ Ledjana rikthehet në studio për takimin me Mevlanin, ja vendimi që mori (VIDEO)

Lediana pas një pauze është rikthýer në studio. Ajo tha se do të vazhdojë të jetë pjesë e PërPuthen dhe se kjo periudhë pauze...

Çdo femër e ëndërron! Tayna merr surprízën më të bukur të jetës! (VIDEO)

Keni marrë ndonjëherë një surprízë në urën e Bosforit? Në mos jo, me siguri keni ëndërruar për një të tillë kur keni parë telenovelat...

Greta Koçi pëson ndryshim dràstik! Tashmë duket si…(FOTO)

Pak kohë më parë mediat zbùluan se Greta Koçi ishte làrguar nga Shqipëria. Thuhej se këngëtarja ishte zhvéndosur në Austri dhe këtë gjë e tregonin...

Çméndet Kejvina! Nis të thýej pjata dhe trétë ushqim në restorant (VIDEO)

Kejvina Kthjella ngélet një nga personazhet më të përfolura nga mediat rozë gjatë vitit, 2020. Modelja, herë pas herë, ka ndàrë me ndjékësit foto të...