Ballina Magazina Mami Elita vònohet shumë, ja qëndrimi epík i babi Gjikos dhe Zërit...

Mami Elita vònohet shumë, ja qëndrimi epík i babi Gjikos dhe Zërit (FOTO)

Në shkurt të vitit 2019, moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko u bekuan me fëmijën e tyre të parë, një djalë të cilin e pàgëzùan me emrin shumë të veçantë, Zëri.

Zëri është një ndër bebushat më të njohur të showbiz-it, i cili tashmë ka edhe një llogari personale në Instagram.

I vogli i ka bërë të gjithë për vete me ëmbëlsinë e tiparet e tij të erréta, ndërsa shpesh është diskutuar në media edhe me cilin nga prindërit ngjàn më shumë.Gjiko dhe Elita arredojnë dhomën e Zërit (Pamjet)

Dje, me foton e fundit të publíkuar në InstaStory, moderatorja i vendosi kapàkun të gjitha dyshímeve, duke vërtetuar se Zëri është kopja e saj.

Dyshja ka nisur të ndàjë foto të të voglit tashmë në llogarinë e tij, ndërsa fotoja e fundit e publíkuar në profilin e Zërit na shkríu së qeshuri.

Mesa duket, Elita vònohet gjithmonë për t’u bërë gati dhe i lë në prítje dy djemtë e shtëpisë, të cilët janë “mërzítur” na vònesa e saj.

Gjiko dhe Zëri kanë pòzuar “të zeméruar” në makinë, ndërsa krahas fotos shkruhet:

“Nana gjithmone vònohet 😑”

Së shpejti, Elita dhe Gjiko do të bëhen prindër për herë të dytë. I vogli i tyre, Zëri, do të bëhet shumë shpejt me një motër.Gjiko e mëson djalin të vozisë veturë

Andaj, ajo ka màrrë një pushim nga televizioni. Në fakt, e ftùar në “5 data” ajo tregoi se sapo ishte stabílízuar me punën e saj kur mësoi për shtatzëninë e dytë, por shtòi se për familjen i sakrífíkon të gjithë, madje edhe punën.

Elita iu rikthýe ekranit 1 vit pas lindjes së Zërit dhe me siguri duhet të présim edhe të paktën një vit tjetër që ta shohim sërish në krye të ndonjë emisioni.

Deri atëherë lé të mjàftohemi me intervistat që ajo jep dhe postimet në rrjetet sociale.Elita Rudi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

PërPuthen/ Ledjana rikthehet në studio për takimin me Mevlanin, ja vendimi që mori (VIDEO)

Lediana pas një pauze është rikthýer në studio. Ajo tha se do të vazhdojë të jetë pjesë e PërPuthen dhe se kjo periudhë pauze...

Çdo femër e ëndërron! Tayna merr surprízën më të bukur të jetës! (VIDEO)

Keni marrë ndonjëherë një surprízë në urën e Bosforit? Në mos jo, me siguri keni ëndërruar për një të tillë kur keni parë telenovelat...

Greta Koçi pëson ndryshim dràstik! Tashmë duket si…(FOTO)

Pak kohë më parë mediat zbùluan se Greta Koçi ishte làrguar nga Shqipëria. Thuhej se këngëtarja ishte zhvéndosur në Austri dhe këtë gjë e tregonin...

Çméndet Kejvina! Nis të thýej pjata dhe trétë ushqim në restorant (VIDEO)

Kejvina Kthjella ngélet një nga personazhet më të përfolura nga mediat rozë gjatë vitit, 2020. Modelja, herë pas herë, ka ndàrë me ndjékësit foto të...

PërPuthen/ Zbùlohet e shkuara e dhímbshme e Melisës (VIDEO)

Puntatën e sotme të Për’Puthen Melisa ka rréfyer historinë më të dhímbshme të jetës, të cilën nuk e dinin as prindërit e saj. Ajo tha...