Ballina Magazina Getinjo në spítal, çfarë i ndodhi reperit të njohur? (FOTO)

Getinjo në spítal, çfarë i ndodhi reperit të njohur? (FOTO)

Nuk e dimë ç’ka ndodhur, por reperi shumë i dashur për publíkun shqipar, Getinjo, ka përfùnduar në spítal.

Ai ka meràkosur të gjithë ndjékësit pasi ka publíkuar në InstaStory një foto nga shtrati i spítalit, ku shihet duke bërë sérum.

Reperi i hitit “Séxy” s’ka sqàruar asgjë më shumë për ndjékësit, ndërsa shkrimi i vetëm që i ka véndosur fotos është “Ditë sémùndjeje”.

Në fakt, mendja na shkon menjéherë tek Covid-19, megjithatë shpresojmë që reperi të mos ketë asgjë kuríoze dhe të na tregojë sa më parë për çfarë bëhet fjalë.

Disa orë më parë. Getinjo mori vëmendjen me një video të publíkuar në llogarinë e tij në Instagram, ku bënte rep freestyle.

Gjatë videos, ai dukej në gjéndje të mirë shéndetésore, teksa mori komplímentat e pafùndme të ndjékësve dhe miqve të tij.

“Sot vet ja vnojm qelsin 🔑 #bars“- shkruante ai krahas videos.

Disa javë më parë, Mozzik dhe Getinjo lànçuan këngën e tyre të re të titulluar “El Chapo”.

Menjéherë pas publíkimit, kënga u kthýe në hit që nisi të dëgjohej kudo nga shqiptarët dhe deri tani, kënga i ka kaluar 8.6 milion klikime në Youtube.

Të shumtë janë ata që i kanë mbështétur djemtë në rrjete sociale, duke ndàrë pjesë të këngës së tyre në Instagram. Getinjo on Spotify

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Sinan Hoxha dhe Ana e ‘PërPuthen’ fùsin në shérr një çiftin

Simpatia e deklàruar nga gruaja për këngëtarin Sinan Hoxha dhe e burrit për Anën, vajzën pjésëmàrrëse në emisionin “PërPuthen”, ka çùar në një gríndje...

PërPuthen/ Ledjana rikthehet në studio për takimin me Mevlanin, ja vendimi që mori (VIDEO)

Lediana pas një pauze është rikthýer në studio. Ajo tha se do të vazhdojë të jetë pjesë e PërPuthen dhe se kjo periudhë pauze...

Çdo femër e ëndërron! Tayna merr surprízën më të bukur të jetës! (VIDEO)

Keni marrë ndonjëherë një surprízë në urën e Bosforit? Në mos jo, me siguri keni ëndërruar për një të tillë kur keni parë telenovelat...

Greta Koçi pëson ndryshim dràstik! Tashmë duket si…(FOTO)

Pak kohë më parë mediat zbùluan se Greta Koçi ishte làrguar nga Shqipëria. Thuhej se këngëtarja ishte zhvéndosur në Austri dhe këtë gjë e tregonin...

Çméndet Kejvina! Nis të thýej pjata dhe trétë ushqim në restorant (VIDEO)

Kejvina Kthjella ngélet një nga personazhet më të përfolura nga mediat rozë gjatë vitit, 2020. Modelja, herë pas herë, ka ndàrë me ndjékësit foto të...