Ballina Magazina Pas këtyre ditësh të zymta, kjo video e Poem Blu na kënaqi...

Pas këtyre ditësh të zymta, kjo video e Poem Blu na kënaqi shpirtin (VIDEO)

Muajin që lamë pas, çifti shumë i dashur për publíkun shqiptar, reperi Ledri Vula dhe pàrtnerja e tij Sara Hoxha u bënë prindër për herë të parë.

Mami Sara dhe babi Ledri u zhvéndosën në Gjermani për të mírëprítur në jetën vajzën e tyre të parë. Për ata që nuk e dinë, familja e Sarës jeton në Gjermani dhe po ashtu edhe ajo ka jetuar dikur aty.

Kështu, të gjithë po pyesnim nëse ata do jetojnë atje përgjithmonë apo do kthéhen në Kosovë? Këtë përgjigje ende nuk e kemi màrrë, por kemi përshtýpjen se familja më e ëmbël e showbizit është kthýer në Kosovës së fundmi.https://www.photojoiner.net/image/BZiV7tMr

Ka qenë vetë reperi ai që ka postuar disa Instastory, një në avion dhe një në vendin e tij, duke lénë të kuptohet se mund të jenë kthyer.

Megjithatë, nuk mund të themi me siguri nëse ky do jetë një vendim përfùndimtar.

Dyshja nuk na e kùrseu në rrjete sociale pòrtretin e të voglës, që u kthye menjëherë në bebushin më të komentuar në Shqipëri e Kosovë.Çfarë dashurie! Ledri Vula publikon foton e parë të vajzës së tij, Poem Blu  - YouTube

Madje, Poem Blu ka tashmë edhe një llogari personale në Instagram, ku prindërit i kanë ndàrë së fundmi videon më të adhùrùeshme.

E vogla e përgjumur shfàqet duke buzëqeshur dhe na u shkri zemra nga ëmbëlsia e saj!

“Kur po vdés për gjumë por dikush thotë diçka për të qeshur.”- shkruhet në videon që na e zbùkuroi ditën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Analiza e ‘dopingut’ ndaj Edi Ramës! Çfarë do të zbulojë?!

Edi Rama sipas të dhënave të dala nga numërimi i votave ka dalë fitues në garën e 25 Prillit, por krejt ndryshe nga një...

Shteti i Edi Ramës! Prokuroria: : Kultivimi i kanàbisit gjatë 2020 u rrit…

Pandemia gjatë vitit 2020 nuk ka ndíkuar aspak në rénien e aktivitetit të kultívuesve të kanàbisit. Izòlími nga Covid-19 duket se është shfrýtëzuar nga kultívuesit...

Plàs në ‘Open’! Endri Shabani largohet nga emisioni pas debàtit me Eni Vasilin (VIDEO)

Kreu i 'Nismës Thurje', Endri Shabani, është larguar nga studio e 'Open' në Top Channel mbrëmjen e sotme, pas një debàti me moderatoren e...

Çfarë ngjashmërie! E motra i feston ditëlindjen, ja urimi i Orindës për të (FOTO)

Ndoshta shumë prej jush nuk e dini por Orinda Huta ka një motër më të madhe. Ajo quhet Silvana dhe jeton në Irlandë. Sigurisht, nuk...

Rrëfimi prekës i djalit të Guljeljm Radojas: E shtyja…(VIDEO)

Aktori i njohur shqiptar, Guljelm Radoja, fatkeqësisht nuk arriti ta fitonte bétejën me Covid-19. Dy ditë pasi ishte shtrùar dhe ishte fùtur në intùbim në...