Ballina Magazina Fénomeni 'PërPuthen' depérton edhe tek moshat e vjetra, ja çfarë thotë 77-vjeçari...

Fénomeni ‘PërPuthen’ depérton edhe tek moshat e vjetra, ja çfarë thotë 77-vjeçari (VIDEO)

Një i moshuar ka befàsuar të gjithë teleshikuesit e Top Channel dhe në veçanti pjesémàrrësit e emisionit” Për’Puthen”.

77 vjeçari, Sadik Memaj kishte dërguar fillimisht një letër pranë emisionit, ku vlerésonte màksímalísht të praníshmit, por e preferuara e tij ishte Tea.

“Përgëzoj të gjitha vajzat, në veçanti Tean. Është shumë e pjékur, e përgëzoj për zgjedhjen”, tha Memaj.https://www.photojoiner.net/image/VJtui2Ts

Drejtuesit e emisionit menduan ta ftonin Memajn në emison. Teksa po fliste nga vendi ku ulet zakonisht Arjan Konomi, i moshuari tha se “emisionin e ndjék bashkë me plakën”, ndërsa pati edhe një vérejtje për të rinjtë:

“Duhet të dëgjojnë më shumë dhe të flasin më pak”.

“E ndjék emisionin me gjithë plakën. Ajo më thotë është lojë, unë i them është e vërtetë. Ky emision më pëlqen shumë”, tha Memaj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Zbulohet personazhi kryesorë i filmit të ri Ermal Mamaqit, ja kush është (FOTO)

Ermal Mamaqi i vuri vulën suksesit të tij në kinematografi me dy filmat “2 gisht mjaltë” dhe “I Love Tropoja”. Këta filma u mirëpritën nga...

Mori ofertë nga ‘Kosherja’, Olsi Bylyku tregon arsyen përse refuzoi (VIDEO)

“Kosherja” është spektakli më i ri në ekranin e “Abc News”, i cili ka mbledhur disa nga aktorët më të mirë të humorit në...

Edhe një se u mbush! Princi i ‘PërPuthen’ i futet muzikës, është një ‘diss’ (VIDEO)

Shumë personazhe të “Për’Puthen” kanë zgjedhur të shfrytëzojnë në maksimum famën e tyre duke u bërë pjesë e muzikës. I fundit që i është bashkuar...

Ana tregohet e sinqertë: Ja përse u futa në ‘PërPuthen’, do ta përdor…

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’Puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...

Fation Kuqari ndryshon ‘look’ por ndjékëset sërish ‘çménden’ pas tij (FOTO)

Pas daljes nga “Për’puthen”, Fstjon Kuqari nisi të thotë të vërtetat e tij për emisionin dhe u kthye sërish në qendër të vëmendjes me...