Ballina Magazina Kleonikit nuk i del akoma ínati, publíkon foto me të atin dhe...

Kleonikit nuk i del akoma ínati, publíkon foto me të atin dhe ‘sùlmon’ të gjithë (FOTO)

Ditën e djeshme i gjithë rrjéti u mbùsh me lajme rreth debàtit mes modeles dhe këngëtares Kleoniki Delijorgji dhe Rezart Veleshnjas.

Debati u zhvéndos nga studioja e “Shiko kush luan” në rrjétet sociale. Ishte Kleoniki ajo që bëri një status për Rezin në Instastory ku e cilësonte “séksíst, mízogjen, djàll”.

 

Ajo shpréhej se “të shash familjen e dikujt sepse ndihesh aq inférior dhe s’ke si të kthésh përgjigje tregon nivelin tënd zero”.

Nuk ka mùnguar përgjigja e Rezit, i cili ka reàguar po në Instastory.

Ai nuk ka ngùrrùar t’i përmendte babain, biznesmenin Mihal Delijorgji,  Ai madje e ka konsideruar atë me pròbleme psíqíke.

Ditën e sotme modelja ka publíkuar një foto krah të atit ku shkruan se i ati është i pafàjshëm rréth ngjàrjes së réndë që ka ndodhu, teksa shtòn se ai e ka arrítur çdo gjë vetë dhe është njeri i drejtë.

Kleoniki i cilëson personat që i kanë shàrë familjen në inbox si “dele të mediave, politikës dhe sistemit.”

E gjitha nisi mbrëmjen e të shtunës, kur modelja ishte e ftùar në “Shiko kush luan”, ku ndër të tjera ka zbùluar edhe një aftési të veçantë.

Ajo tha se mùnd të shoh fatin e njerëzve nëpërmjet letrave. Ajo tha se letrat e saj janë me engjëj dhe se ajo komunikon vetëm me engjëj.

Për realízímin e kësaj loje ajo zgjodhi Françeska Jaçen dhe nuk ngùrroi të sùlmonte Rezin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Sinan Hoxha dhe Ana e ‘PërPuthen’ fùsin në shérr një çiftin

Simpatia e deklàruar nga gruaja për këngëtarin Sinan Hoxha dhe e burrit për Anën, vajzën pjésëmàrrëse në emisionin “PërPuthen”, ka çùar në një gríndje...

PërPuthen/ Ledjana rikthehet në studio për takimin me Mevlanin, ja vendimi që mori (VIDEO)

Lediana pas një pauze është rikthýer në studio. Ajo tha se do të vazhdojë të jetë pjesë e PërPuthen dhe se kjo periudhë pauze...

Çdo femër e ëndërron! Tayna merr surprízën më të bukur të jetës! (VIDEO)

Keni marrë ndonjëherë një surprízë në urën e Bosforit? Në mos jo, me siguri keni ëndërruar për një të tillë kur keni parë telenovelat...

Greta Koçi pëson ndryshim dràstik! Tashmë duket si…(FOTO)

Pak kohë më parë mediat zbùluan se Greta Koçi ishte làrguar nga Shqipëria. Thuhej se këngëtarja ishte zhvéndosur në Austri dhe këtë gjë e tregonin...

Çméndet Kejvina! Nis të thýej pjata dhe trétë ushqim në restorant (VIDEO)

Kejvina Kthjella ngélet një nga personazhet më të përfolura nga mediat rozë gjatë vitit, 2020. Modelja, herë pas herë, ka ndàrë me ndjékësit foto të...