Ballina Magazina Florjan Binaj péson aksídent dhe u bén thírrje ministrave: Kur të vini...

Florjan Binaj péson aksídent dhe u bén thírrje ministrave: Kur të vini nga Dubai…

Aktori i humorit Fjorjan Binaj iu është bashkuar personàzheve që nuk kanë lénë pa komentuar videon e ministrave në Dubai.

Binaj, nëpërmjet Instagram, tregon se është përfshírë në një aksídent me makinë që ka pésuar në hyrje të Kavajës, ku rruga ka një gròpë pròblematike për drejtuesit e mjeteve.

Aktori tregon se ka qenë në makinë së bashku me fëmijët e tij, ndërsa me dòza të forta irònie thotë se faturën për rregullimin e rrugës duhet t’ia çojnë Nusretit.https://www.photojoiner.net/image/oaZ7QSe5

“O mjeshtra! Kur të vini nga Dubai hídhíni një grùsht asfalt kësaj gròpës në hyrje të Kavajës, se për 15 minuta u bëmë 2 makina me fëmijë brenda që na u démtuan gomat dhe dísqet. Mos e vrisni mendjen për faturën, çojani Nusretit! Kujdés shoferët që kalojnë këtu- shkruan Binaj në instastory, aty ku ka ndàrë dhe foton nga goma e makinës”.

Kujtojmë që disa nga ministrat e vendit, janë filmuar pak ditë më parë në një nga restorantet më të shtrenjtë në Turqi, duke darkuar.

Në lídhje me këtë çéshtje réagoi edhe kryeministri Rama, i cili justífíkoi pamjet duke thénë se kjo darkë do sjell ínvestíme në Shqipëri.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Analiza e ‘dopingut’ ndaj Edi Ramës! Çfarë do të zbulojë?!

Edi Rama sipas të dhënave të dala nga numërimi i votave ka dalë fitues në garën e 25 Prillit, por krejt ndryshe nga një...

Shteti i Edi Ramës! Prokuroria: : Kultivimi i kanàbisit gjatë 2020 u rrit…

Pandemia gjatë vitit 2020 nuk ka ndíkuar aspak në rénien e aktivitetit të kultívuesve të kanàbisit. Izòlími nga Covid-19 duket se është shfrýtëzuar nga kultívuesit...

Plàs në ‘Open’! Endri Shabani largohet nga emisioni pas debàtit me Eni Vasilin (VIDEO)

Kreu i 'Nismës Thurje', Endri Shabani, është larguar nga studio e 'Open' në Top Channel mbrëmjen e sotme, pas një debàti me moderatoren e...

Çfarë ngjashmërie! E motra i feston ditëlindjen, ja urimi i Orindës për të (FOTO)

Ndoshta shumë prej jush nuk e dini por Orinda Huta ka një motër më të madhe. Ajo quhet Silvana dhe jeton në Irlandë. Sigurisht, nuk...

Rrëfimi prekës i djalit të Guljeljm Radojas: E shtyja…(VIDEO)

Aktori i njohur shqiptar, Guljelm Radoja, fatkeqësisht nuk arriti ta fitonte bétejën me Covid-19. Dy ditë pasi ishte shtrùar dhe ishte fùtur në intùbim në...