Xhensila Myrtezaj, vazhdon të jetë ndér këngëtarët dhe personazhet më të pëlqyer të publikut.

Ajo përmes imazheve dhe videove të ndryshme, shpeshherë ténton të pérçojë vetëm enérgji pozítive tek fansat e saj.

Kështu ka bërë edhe së fundmi, por me mesazh ajo ka bashkuar edhe setin e ri fotografik.Kosova sot

Xhensila zgjodhi të ndàjë disa imazhe, ku në rénd të parë ka vënë tiparet e bukurisë, për të cilat komentohet mjàft shumë.

“Bëhuni të mirë, bëhuni të dashur”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Postimi i tillë ngjàlli reàgime të shumta të ndjékësve, të cilat komentonin se sa e mrekullueshme ajo dukej.

Pak ditë më parë Bes Kallaku i dedíkoj aasaj një postim romantik. Aktori i njohur e ka quajtur këngëtaren “Katunarja ime”.

Mirëpo, fjalët që pasojnë janë më të ëmblat! Xhensila është surprízuar nga dedíkimi i partnerit ku nuk ka ikur pa lénë një koment:

“Ràllë i bën këto deklàrata, por kur i bën… na lé pa frymë. E falenderoj Zotin për ty.”

Théksojmë se “Panorama” është projekti i saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me Ardian Bujupin i cili deri më tani numëron plor 42.3 milionë klikime.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!