Festat kanë ardhur në shtëpinë e Besit, Xhensilës dhe Ajkës dhe ambíenti i tyre është mbùshur me drita e ngròhtësi!

Edhe këtë vit, Krishtlindjet kanë një kujtim të veçantë në familjen Kallaku, pasi çifti ka realízuar një super video që na kënaqi sytë në Instagram.

Besi, Xhensila dhe Ajka shfàqen duke luajtur e duke përkédhélur njëri-tjetrin, duke gatuar e duke u përqafuar së bashku, ndërsa gëzimi lexohet qartë në sytë e tyre.

Ky është ndér rastet e rralla kur ata tregojnë edhe portretin e të voglës së tyre Ajkës, e cila rritet dita-ditës dhe tashmë është bërë një zonjushë.

Si Besi, ashtu edhe Xhensila, kanë ndàrë në llogaritë e tyre të njëjtën video, duke shkruar ndjàsitë e tyre më të sinqerta.

“Dashuria eshte mbí gjithcka! Ne kete vit te mbràpshte, familja eshte gjithcka e shenjte.
Festa te mbara, te bukura me njerezit tuaj dhe familjet tuaja. Bekime dhe zemra te ngrohta. Me dashuri, familja Kallaku”- janë fjalët e Xhensilës.Bes Kallaku zbulon dhuratën më të bukur të jetës - Tv Klan

Ndërkohë, Besi shkruan:

“Dritat e festave jane shume te pakta ne krahasim me driten qe na ke sjell ti Ajka. Vetem Zoti na ka ne dore! Lavdia e tij per gjithcka! Ai sjellt nje Vit me te mire per secilin prej jush, per cdo shqiptar. Zoti ju rujt. Me respekt, shpaja Kallakut! 🙌🏻. (Kjo eshte nga ata heret qe bojm sikur po gatuajme vete) 😂.”

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!