Ballina Magazina Besi dhe Xhensila ndézin dritat e festave, ja si duket shtëpia e...

Besi dhe Xhensila ndézin dritat e festave, ja si duket shtëpia e tyre (VIDEO)

Festat kanë ardhur në shtëpinë e Besit, Xhensilës dhe Ajkës dhe ambíenti i tyre është mbùshur me drita e ngròhtësi!

Edhe këtë vit, Krishtlindjet kanë një kujtim të veçantë në familjen Kallaku, pasi çifti ka realízuar një super video që na kënaqi sytë në Instagram.

Besi, Xhensila dhe Ajka shfàqen duke luajtur e duke përkédhélur njëri-tjetrin, duke gatuar e duke u përqafuar së bashku, ndërsa gëzimi lexohet qartë në sytë e tyre.

Ky është ndér rastet e rralla kur ata tregojnë edhe portretin e të voglës së tyre Ajkës, e cila rritet dita-ditës dhe tashmë është bërë një zonjushë.

Si Besi, ashtu edhe Xhensila, kanë ndàrë në llogaritë e tyre të njëjtën video, duke shkruar ndjàsitë e tyre më të sinqerta.

“Dashuria eshte mbí gjithcka! Ne kete vit te mbràpshte, familja eshte gjithcka e shenjte.
Festa te mbara, te bukura me njerezit tuaj dhe familjet tuaja. Bekime dhe zemra te ngrohta. Me dashuri, familja Kallaku”- janë fjalët e Xhensilës.Bes Kallaku zbulon dhuratën më të bukur të jetës - Tv Klan

Ndërkohë, Besi shkruan:

“Dritat e festave jane shume te pakta ne krahasim me driten qe na ke sjell ti Ajka. Vetem Zoti na ka ne dore! Lavdia e tij per gjithcka! Ai sjellt nje Vit me te mire per secilin prej jush, per cdo shqiptar. Zoti ju rujt. Me respekt, shpaja Kallakut! 🙌🏻. (Kjo eshte nga ata heret qe bojm sikur po gatuajme vete) 😂.”

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!