Ballina Uncategorised Me Besin dhe Ajkën në krah, Xhensila është kryefjala e këtyre 'Krishtlindjeve'...

Me Besin dhe Ajkën në krah, Xhensila është kryefjala e këtyre ‘Krishtlindjeve’ (FOTO)

Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku kanë zgjédhur të urojnë Krishtlindjet me disa foto të ëmbla familjare.

Këngëtarja bukuroshe, si shumë të famshëm të tjerë, ka realizuar fotosésion bashkë me familjen në pràg të festave.

Në ato fotografi, Xhensila, Besi dhe Ajka e vogël sjellin atmòsférë festash nga ambíenti i tyre i ngròhtë familjar dhe duken shumë të lumtur.

Me ràstin e festës së Kríshtlíndjes, këngëtarja uroi të gjithë besimtarët, në emër të familjes së saj.

“Nëse heshtni, heshtni për dashuri. Nëse flisni, flisni për dashuri. Nëse kòrrígjoní, kòrrígjoní për dashuri. Nëse falni, falni për dashuri.

Gezuar Kríshtlíndjen nga familja Kallaku @bes_kallaku 🙏✝️🙏“, ka shkruar ajo.

Përmés këtij shkrimi, Xhensila u bëri të ditur ndjékësve që gjithçka që bëni, duhet të jetë për dashuri.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!