Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku kanë zgjédhur të urojnë Krishtlindjet me disa foto të ëmbla familjare.

Këngëtarja bukuroshe, si shumë të famshëm të tjerë, ka realizuar fotosésion bashkë me familjen në pràg të festave.

Në ato fotografi, Xhensila, Besi dhe Ajka e vogël sjellin atmòsférë festash nga ambíenti i tyre i ngròhtë familjar dhe duken shumë të lumtur.

Me ràstin e festës së Kríshtlíndjes, këngëtarja uroi të gjithë besimtarët, në emër të familjes së saj.

“Nëse heshtni, heshtni për dashuri. Nëse flisni, flisni për dashuri. Nëse kòrrígjoní, kòrrígjoní për dashuri. Nëse falni, falni për dashuri.

Gezuar Kríshtlíndjen nga familja Kallaku @bes_kallaku 🙏✝️🙏“, ka shkruar ajo.

Përmés këtij shkrimi, Xhensila u bëri të ditur ndjékësve që gjithçka që bëni, duhet të jetë për dashuri.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!