Xhemi Shehu e ka mbýllur përfùndimísht kapítullin e televízionit dhe nuk ka më fare kthím mbràpa.

Këtë sezon ajo nuk u shfàq më në “Portokalli” dhe duket se nuk do të kthéhet më kùrrë aty e në asnjé spéktakél tjetër.

Në një intervistë për revista “Who”, moderatorja ka pranuar se nuk do të jetë më kùrrë pjésë e ekranit (vétëm nëse ndodh ndonjë çùdi e madhe) dhe se tani do i dedíkohet familjes së saj, bashkëshortit e dy djemve.FAMILJE”/ Fotoja që Xhemi Shehu postoi me stafin e ”Portokalli” dhe na emocionoi të gjithëve – AlpeGossip

Xhemi Shehu u shfàq fíllímisht në “Portokalli”, në vitin 2006, së bashku me Amarda Toskën dhe Agron Llakajn dhe qëndroi aty për një sezòn.

Më pas, u rikthýe në mars të 2015-ës, dy muaj pasi kishte líndur Gabrielin, djalin e dytë.

Për një kohë, treshja Xhemi, Eneda, Salsano, e ndànin skénën bashkë.Xhemi Shehu largohet nga Portokallia? Zbulimi po na shokon, ja ç'ka ndodhur – Shkodra News

Duke qenë se mes saj dhe Salsanos është venë re gjithnjë një kími skenike, Xhemi e pohon këtë për revistën WHO:

“Po, është e vertëtë, kam pasur kími me Salsanon, veçse s’mùnd të them që në javët e para. Por u lídha më shumë pasi íku dhe Eneda për në Eurovízion. Atëherë patëm më shumë mùndësi që të punonim me njëri-tjetrin dhe u bëmë shokë të ngùshtë”.

Pyetur për màrrëdhénien me Enedën, ajo thotë se “ka téntuar të jetë shoqe, por s’ishte e thénë”.Ikën Xhemi vjen Eneda, paskuintat e rotacionit mes kolegeve dhe “lufta e ftohtë” ndër vite për marrjen e fronit të “Portokalli-së” - Gazeta Express

“Kështu që e kam thjésht kolége. Dhe tani nuk e kam asgjë, sepse nuk besoj që do punoj ndonjéherë më me të”.

Xhemi flet dhe për miqësitë e tjera që ka krijuar në ‘Portokalli’.

“Shkoj shumë mirë me Salsanon, me Gazin, me Ledion. Tani unë mirë shkoj me të gjithë, që të kuptohemi, por me këta pak më shumë. Pastaj dhe me Albana Perhatin, Algionën edhe me Flor Binajn, me të cilin kam pasur më tépër màrrédhénie kur kam qenë në sezònin e pàrë fare. E njoh më përpara se Gazin, se Salsanon, por tani nuk është se bëhemi shumë”, thotë ajo për ‘WHO’.Me Floshin dhe Rizlën, Xhemi Shehu, zbulon surprizat verore të “Portokalli”-së – ArkivaNews

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!