Arbana Osmani postoi një foto me Xhemin para disa ditësh e cila shérbeu që të lindnin thàshethéme për një shtatzëni të mùndshme të Xhemit.

Arbana krahas fotos ku pozònte me miken e saj tregon se ajo i kishte dhénë dhuratën e Kríshtlíndjeve dhe i ka lënë detyrë ndjékésve që të gjejnë se çfarë i ka dhùruar.

E ndùr përgjigjet e ndryshme, disa prej ndjùkùsve nuk dihet përse dolën në përfùndimin që Xhemi mùnd të jetë shtatzënë dhe kaq mjàftoi që në të gjitha mediat online të qàrkùllonte ky thashéthém.Xhemi Shehu në pritje të ëmbël?! Arbana i bën të gjithë të dyshojnë me këtë  foto - Balkanweb.com - News24

Madje shumë fansa e kanë pyetur edhe vetë Xhemin nëse është vërtetë shtatzënë dhe ajo ka véndosur të japë përgjígjen epíke duke shkruar: “Kështu thonë”

Mesa duket gjithçka është thjesht një thashéthem dhe nuk e dimë se si qàrkùlloi nëpër të gjitha mediat.

Moderatorja bukuroshe është nënë e dy djemve dhe shpesh herë e shohim të pòstojë ndonjë foto ku pòzòn me fëmijët.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!