Ballina Magazina Tuna i héq mbiemrin 'Berisha' Tianit, ja si reàgon Roberti (FOTO)

Tuna i héq mbiemrin ‘Berisha’ Tianit, ja si reàgon Roberti (FOTO)

Tuna dhe Patris Berisha janë rikthýer sërish në vëmendje të mediave për shkàk të një ndàrje të mùndshme që po përflíten.

“Prive” rapòrtoi ditën e djeshme se këngëtarja është rikthýer për të jetuar në Shkup me djalin e saj, Tian, ndërsa Patrisi po jeton në një lagje tjetër të kryeqytetit.

Nga ana tjetër Tuna ndërmori veprimin e paprítur ditën e sotme, duke héqur mbiemrin Berisha nga Instagrami i djalit të saj.

Nga Tian Patris Berisha, tashmë në bion e tij të Instagramit shkruhet Tian Sejdi, mbiemri i këngëtares. Madje ajo e ka héqur Patrisin edhe nga lista e personave që ndjék Tian në këtë rrjét social.

Nga ana e çiftit nuk ka pasur asnjë lloj reàgimi, mirëpo një postim i fundit i Robert Berishës, vëllait të Patrisit, është përkthýer si një kundérpërgjigje ndàj këngëtares.

Ai ka postuar në Instagram një video të Tianit dhe Renee-s duke luajtur së bashku në shtëpi.

“Renee Berisha, Tian Berisha”, ka shkruar Roberti përkrah videos, duke shprehur kështu faktin se i vogli do të jetë gjithmonë Berisha.

Roberti ka treguar se ai nuk ka pasur kùrrë raporte të mira me Tunën dhe madje nuk ka pranuar asnjéherë të jetë i pranishëm në festat familjare me të.

Ai është shpréhur se e respekton zgjedhjen e vëllait, por Tunën e ka bërë pjesë të një liste të zézë.After Robert's statements, Tuna shares with Patrick?

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!