Ballina Magazina Tayna sapo na tregoi se ka diçka të përbashkët me vajzën e...

Tayna sapo na tregoi se ka diçka të përbashkët me vajzën e Ledrit dhe Sarës (FOTO)

Prítja e gjatë e reperit Ledri Vula dhe e partneres së tij Sara Hoxha, për ardhjen në jetë të vajzës së tyre ka marrë fànd ditën e djeshme, kur Sara ka sjellë në jetë fëmijën e parë të çiftit.

Këtë lajm të bukur e ka konfirmuar Ledri, i cili publikoi një foto nga spítali teksa mbàn dorën e Sarës duke shkruar vetëm datën e djeshme: 14.12.2020.

Sigurisht kjo datë ka ndryshuar përgjithmonë jetën e tyre dhe ne mezi po presim t’i shohim të tre së bashku.U bë baba pak orë më parë, Ledri Vula publikon në rrjetet sociale foton e  veçantë - Balkanweb.com - News24

Menjëherë në foton e publikuar kanë nisur komentet e pafùndme nga miqtë dhe fansat, të cilët kanë uruar çiftin me fjalët më të bukur.

Por, Tayna përveç urimit, ka vënë në dukje se kanë lindur të dyja në një datë, si ajo edhe vajza e Ledrit.

“Ditëlindjen me mua! Urime! Jetë të gjatë dhe të lumtur!”– ka shkruar reperja.

Ditën e djeshme ajo mbushi 24 vjeç dhe me atë rast orgànizoi një super festë me familjarët dhe miqtë e afët.

Ndërkohë Ledri dhe Sara e kanë zbuluar emrin e vajzës së tyre, dhe quhet Poema.

Ashtu siç dihej, e vogla e tyre ka ardhur në jetë në Gjermani, ku çifti ishte shpërngùlur pak javë më parë. Nëse ju nuk e vutë re, jua thotë Tayna: Ja e përbashkëta e saj me vajzën e  Ledrit dhe Sarës! - iconstyle.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!