Prítja e gjatë e reperit Ledri Vula dhe e partneres së tij Sara Hoxha, për ardhjen në jetë të vajzës së tyre ka marrë fànd ditën e djeshme, kur Sara ka sjellë në jetë fëmijën e parë të çiftit.

Këtë lajm të bukur e ka konfirmuar Ledri, i cili publikoi një foto nga spítali teksa mbàn dorën e Sarës duke shkruar vetëm datën e djeshme: 14.12.2020.

Sigurisht kjo datë ka ndryshuar përgjithmonë jetën e tyre dhe ne mezi po presim t’i shohim të tre së bashku.U bë baba pak orë më parë, Ledri Vula publikon në rrjetet sociale foton e  veçantë - Balkanweb.com - News24

Menjëherë në foton e publikuar kanë nisur komentet e pafùndme nga miqtë dhe fansat, të cilët kanë uruar çiftin me fjalët më të bukur.

Por, Tayna përveç urimit, ka vënë në dukje se kanë lindur të dyja në një datë, si ajo edhe vajza e Ledrit.

“Ditëlindjen me mua! Urime! Jetë të gjatë dhe të lumtur!”– ka shkruar reperja.

Ditën e djeshme ajo mbushi 24 vjeç dhe me atë rast orgànizoi një super festë me familjarët dhe miqtë e afët.

Ndërkohë Ledri dhe Sara e kanë zbuluar emrin e vajzës së tyre, dhe quhet Poema.

Ashtu siç dihej, e vogla e tyre ka ardhur në jetë në Gjermani, ku çifti ishte shpërngùlur pak javë më parë. Nëse ju nuk e vutë re, jua thotë Tayna: Ja e përbashkëta e saj me vajzën e  Ledrit dhe Sarës! - iconstyle.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!