Mbrëmjen e kaluar, Tayna lànçoi këngën e saj më të re të titulluar “Johnny”.

Ky projekt u prit mirë nga publiku dhe pa mbùshur ende 24 orë, “Johnny” i ka kaluar 600 mijë klikime në Youtube.

Reperja u shfàq super séksi në videoklip, me flokët bjond me baluke që e bënin të dukej si një ruse e vértetë.

Mirëpo, duket se Noizy ka pasur një “vërétje” për këngën e saj.

Në InstaStory, reperi ka publíkuar një pjesë të këngës së tij ku shprehet “She got the Johnny”, fill pas këngës së Taynës me këtë titull.

Mirëpo, énde nuk është e qartë dométhénia e këtij thùmbi që është fshírë më pas.

Më herët, në media qérkùlloi lajmi se Tayna i kishte kërkuar Noizy-t një bashképunim dhe po përflítej se do të lànçonin një këngë së bashku, por kjo nuk ndodhi kùrrë.

Epo, mézi po présim të mësojmë ç’po ndodh mes tyre!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!