Ballina Magazina Noizy sapo 'thùmboi' Taynën për këngën e re, por u péndua! (FOTO)

Noizy sapo ‘thùmboi’ Taynën për këngën e re, por u péndua! (FOTO)

Mbrëmjen e kaluar, Tayna lànçoi këngën e saj më të re të titulluar “Johnny”.

Ky projekt u prit mirë nga publiku dhe pa mbùshur ende 24 orë, “Johnny” i ka kaluar 600 mijë klikime në Youtube.

Reperja u shfàq super séksi në videoklip, me flokët bjond me baluke që e bënin të dukej si një ruse e vértetë.

Mirëpo, duket se Noizy ka pasur një “vërétje” për këngën e saj.

Në InstaStory, reperi ka publíkuar një pjesë të këngës së tij ku shprehet “She got the Johnny”, fill pas këngës së Taynës me këtë titull.

Mirëpo, énde nuk është e qartë dométhénia e këtij thùmbi që është fshírë më pas.

Më herët, në media qérkùlloi lajmi se Tayna i kishte kërkuar Noizy-t një bashképunim dhe po përflítej se do të lànçonin një këngë së bashku, por kjo nuk ndodhi kùrrë.

Epo, mézi po présim të mësojmë ç’po ndodh mes tyre!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!