Ballina Magazina Tayna kopja e nënës së vet! Ky kërcim me të në ditëlindjen...

Tayna kopja e nënës së vet! Ky kërcim me të në ditëlindjen e saj nuk duhet hùmbur (VIDEO)

Reperja e njohur Tayna ka festuar sot 24-vjetorin e saj të lindjes.

Që në mesnatë, Tayna ka orgànízuar një super festë ditëlindjeje për të pritur ditën e saj të shénuar, ku ka mblédhur të afërm dhe miq.Kejvina Kthella uron kaq ëmbël Taynën me rastin e ditëlindjes

Pavarësisht se jemi në kohë pandemie, reperja s’e ka pasur aspak pròblem të thyejë rregullat dhe në rrjete sociale s’kanë mùnguar pamje nga festa.

Tayna u shfàq e veshur me një fustan të shkùrtër rozë pas trupit, i cili gjithashtu i tregonte bustin.

I pamë thuajse të gjitha nga super festa, përveç kërcimit fantastik që ajo ka bërë me të ëmën, e cila duket në fakt si shoqja dhe jo si mamaja e reperes.

Ka qenë menaxheri i VIP-ave, Xhani Demika, ai që ka ndàrë videon në rrjete sociale, të cilën Tayna e ka ripòstuar më pas.

Kërcimin e tyre mùnd ta shihni më poshtë:

“Me 14 dhjetor u kriju kjo kryevepra k’tu. Çike sa 10 djem per familje e çike mas 7 djemve n’hip-hop. Çdo vit e ma shume update vetes e çdo dite e ma shume mirenjohese per gjithçka qe jom e kom. Urime festa jem e preferume!😛”- shkroi Tayna krahas fotos ku i uronte sot ditëlindjen vetes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Edhe pse u tërhoq nga ekrani, Xhemi Shehu do rikthehet sërish dhe gjejeni pak se ku! (VIDEO)

Moderatori dhe aktori i njohur, Salsano Rrapi, ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Goca dhe Gra’. Salsano Rrapi nuk i ka shpëtuar ‘pyetjes...

Çméndet Monika, i kërkon Donaldit puthje në buzë! (VIDEO)

Sot në “Big Brother VIP” ka qenë dita e dënímeve dhe Donaldi është dénuar t’i përgjigjet çdo gjëje “Po”. Pjesë nga biseda: Monika: Unë dua të...

Iliri sheh gruan në ëndërr dhe shpreh dëshirën e pazakontë (VIDEO)

liri ka rrëfyer ëndrrën e tij me Emanuelën dhe planet për tu bërë me fëmijë të dytë. Gjatë një bisede me Einxhelin, u shpreh se...

Konkurrenti i PërPuthen shòkon me deklaratën e tij: Ne nga Dukagjini nuk i përmendim gratë! (VIDEO)

Eduard Kuçi është rikthyer përsëri në “Për’Puthen” dhe sot ishte takimi i tij i parë me Ana Lleshin. Ana e pyeti se përse ka vetëm...

A e pëlqen Fjoralba, DJ DAGZ si të dashurin e shoqes së saj të ngushtë Einxhel? Ja reagimi i saj!

Një nga lidhjet e krijuara brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” ka qenë ajo mes Einxhel dhe Dj Dagz. Teksa Dagz ka dalë tashmë...
error: Alert: Content is protected !!