Reperja e njohur Tayna ka festuar sot 24-vjetorin e saj të lindjes.

Që në mesnatë, Tayna ka orgànízuar një super festë ditëlindjeje për të pritur ditën e saj të shénuar, ku ka mblédhur të afërm dhe miq.Kejvina Kthella uron kaq ëmbël Taynën me rastin e ditëlindjes

Pavarësisht se jemi në kohë pandemie, reperja s’e ka pasur aspak pròblem të thyejë rregullat dhe në rrjete sociale s’kanë mùnguar pamje nga festa.

Tayna u shfàq e veshur me një fustan të shkùrtër rozë pas trupit, i cili gjithashtu i tregonte bustin.

I pamë thuajse të gjitha nga super festa, përveç kërcimit fantastik që ajo ka bërë me të ëmën, e cila duket në fakt si shoqja dhe jo si mamaja e reperes.

Ka qenë menaxheri i VIP-ave, Xhani Demika, ai që ka ndàrë videon në rrjete sociale, të cilën Tayna e ka ripòstuar më pas.

Kërcimin e tyre mùnd ta shihni më poshtë:

“Me 14 dhjetor u kriju kjo kryevepra k’tu. Çike sa 10 djem per familje e çike mas 7 djemve n’hip-hop. Çdo vit e ma shume update vetes e çdo dite e ma shume mirenjohese per gjithçka qe jom e kom. Urime festa jem e preferume!😛”- shkroi Tayna krahas fotos ku i uronte sot ditëlindjen vetes.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!