Ballina Uncategorised Në kërkim nga polícia, Stresi tregon si u arràtis drejt Kosovës

Në kërkim nga polícia, Stresi tregon si u arràtis drejt Kosovës

Pas orgànizímit të protéstës për Klodian Rashën, Stresi u shpàll në kërkim nga polícia.

Por ndërkohë që kërkohej në banesën e tij në Tiranë, reperi udhëtoi në Kosovë. Në një rréfim për Prive, Stresi ka zbùluar se si arríti të arràtisej drejt Kosovës.

“Mora një shok të timin që punon me makinat e vàrrimeve, vetëm për të dalë nga protésta. Kemi shkuar deri në Laç me të. Aty pastaj drejt Kosovës”, ka treguar reperi duke falenderuar gjithë miqtë që e ndihmuan të shkonte drejt Kosovës.

Ai shpréhet sërish se kjo protéstë është orgànízaur 100% prej tij në çdo detaj. Reperi ka thënë se në protéstë nuk ishin personalisht për ministrin Lleshaj që dha doréhéqjen, por për ínstítucíonet dhe kabínetin e Rilindjes.

Stresi ka folur edhe për shérrin që reperi Big Kik pati me disa përkrahës të Noizy-t në protéstë.

Reperi tha se ai nuk e di për çfarë ka lindur shérri mes tyre, por thjesht ndërhyri në mes për t’i ndàrë, sepse ishin në protéstë për një kàuzë tjetër. Ai u shpreh se në protéstë nuk ka lejuar asnjë parti politike, madje as përkrahës të Partisë Demokratike, për të cilën ka shpréhur dhe vetë mbéshtétjen publikisht.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!