Pavàrësisht ndàrjeve të shumta e kéqkuptimeve, Stresi dhe Keisi kanë arrítur të bëjnë sërish paqe e të mpòshtin làrgësinë.

Ajo në Kanada dhe ai në Shqipëri, por dashuria e tyre është më e madhe se kjo dístancë.

Keisi vazhdon të mbéshtésë partnerin e saj në çdo projekt, ashtu siç ka bërë edhe me këngën e tij të fundit “Archimed”.

Ajo ka ndàrë në InstaStory një video ku shfàqet duke dëgjuar këngën e reperit në makinë, ndërsa etíketon Stresin dhe i vendos një kurorë të madhe emrit të tij.

Ky gjést i bukur sigurisht që i ka pëlqyer Stresit, i cili ka ndàrë në InstaStory të njëjtën video dhe ka falenderuar partneren e tij me fjalët:

“Faleminderit e shtrenjta ime”.

Stresi dhe Keisi kanë qenë gjatë gjithë verës në qendër të vëmendjes, pasi mediat alùduan për një ndàrje të mùndshme mes tyre.

Megjithatë, i ftuar në “Shiko kush luan”, Stresi i hòdhi pòshtë të gjitha zërat, duke thënë se janë ende bashkë.

Ai madje tregoi disa ditë pas kësaj interviste se në planet e tyre paska qenë edhe dasma, por për shkàk të pandemisë e kanë lénë për një moment të dytë.

Ndér të tjera, reperi bëri edhe deklàratën më romantike të mùndshme duke thënë se është shumë me fat që ka Keisin në krahë dhe se është shumë e vështírë të gjesh një vajzë si ajo.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!