Ballina Aktualitet Pas shérrit me Einxhel Shkiren, Stresi nuk kursen as Ermal Mamaqin e...

Pas shérrit me Einxhel Shkiren, Stresi nuk kursen as Ermal Mamaqin e Alekta Vejsiun

Stresi vijon të sùlmojë të gjithë personàzhet publike që nuk kanë màrrë pjesë në protéstat që po zhvíllohen për të kërkuar drejtësi për Klodian Rashën që u vrà nga eféktívi i polícisë në fillim të javës.

Ndonëse është shpàllur në kërkim nga polícia ai u shfàq sërish mbrëmjen e djeshme krah qytetarëve në kryeqytet duke kërkuar shkàrkimin e të gjithë përgjegjësve dhe màrrjen e plotë të pérgjegjésisë nga të gjithë.

Ndërkohë, pas përfùndimit të saj ai u rikthýe në rrjetet sociale ku ka publikuar videon në të cilën blutë dhùnojnë të riun Mario Boja.

Teksa jep ultímatùm për shkàrkimin e Ardi Veliut deri ditën e dielë, reperi shkruan se nuk është mbéshtetés i PS, si Alketa Vejsiu e Ermal Mamaqi. Ai shpréhet se vetë nuk është as me PD, as me LSI, por me drejtësinë.

Deri tani nuk ka ende një reàgim nga dy personazhet e sipërpërmendur, teksa më herët ditën e djeshme Stresi u përfshí në një debàt edhe me Einxhel Shkirën.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!