Stresi është nga të paktat figura publike që ka qenë aktiv në protéstën e orgànízuar ditën e djeshme, por edhe sot në Tiranë për Klodian Rashën.

Stresi u shpàll mëngjesin e sotëm në kérkim nga polícia për shkàk të orgànizímit të protéstës ditën e djeshme.

Ndërkohë ai ka shpréhur revòltën e tij në rrjetet sociale për personat që i kanë dalë kundér siç ishte Baton Haxhiu, ose personat që nuk kanë qenë në protéstë si Einxhel Shkira.Dhuna në protestë PËRÇAN 'Vipat', Stresi lëshon gojën ndaj moderatores:  S'ke lënë k... pa thy

Kjo e fundit në një status në rrjetet sociale shkruante se nuk doli në protéstë në respekt të dhímbjes së familjes së 25-vjeçarit.

Më tej, Einxhel dénonte dhùnën dhe shkàtërrímet e kryera nga protéstuésit në kryeqytet.

Ndér të tjera ajo shpréhet se nuk del në protéstë për të shkàtërrùar qytetin e saj, por protéstën e bën çdo ditë të jetës.

Kaq ka mjàftuar që reperi ta rishpërndàjë  në Instastory shkrimin e saj duke iu kthýer me një fjalor krejt të pàpërshtàtshëm, siç mund ta shihni në foto.

Pas deklàratës së Stresit për moderatoren Einxhel Shkira, ka ardhur edhe reàgimi i kësaj të fundit.

Ndryshe nga reperi, ish-moderatorja ka zgjedhur t’i përgjigjet atij me pjesë nga video-ja e intervistës që kanë zhvilluar dikur, ku në atë kohë Stresi thoshte se ajo është vajzë e mirë, ndryshe nga sa deklàroi sot.Einxhel Shkira kundër protestës/ Shpërthen Stresi: Kur flet dhe ti që të  vjen era k… nga goja | BoldNews.al

Ndër të tjera, në një pjesë të videos së shkëpùtur nga intervista, Shkira shkruan se “I bíe që të pàska zénë màlli ose e ka zénë màlli”.

Me nota íroníe, ajo gjithashtu shkruan se “avénturat e bùrgut jam kuríoze të dëgjoj o bad boy”, ndërsa ka vendosur dhe një emoji sàpuni.

Einxhel ende nuk ka reàguar rréth statusit të Stresit.

Ky i fundit është shfàqur pak minuta më parë në protéstë teksa ka bërë thírrje për bashkim të qytetarëve edhe në rrjetet sociale ku shkruan “Sot si dje ne Oren 18:00 deri sa dikush te jap dorhéqje ose …! aty JEMI dhe sonte #UnJamklodiani”.

Më herët, Stresi e oféndoi atë me anë të një postimi në Instastory, pasi ajo mbàjti qëndrim kundér protéstës së djeshme për vràsjen e Klodian Rashës.

“Kur flet dhe ti që të vjen era k… nga goja. Më vjen kéq që të jap mùndësinë me replíku, por dijeni që jeni tùrpi i Tironës o Shkira harrove që të njoh??? Ske lënë k… ka thý dhe del një kùrvë si ti dhe bën prrrr prrrr“- ishin fjalët e reperit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!