Ballina Magazina Shqipja nxjérr 'bòmbën' e radhës, këtë herë e ka me autòrën e...

Shqipja nxjérr ‘bòmbën’ e radhës, këtë herë e ka me autòrën e ‘PërPuthen’ (VIDEO)

Disa ditë më parë, ish-kònkurréntja e “PërPuthen”, Shqipe Hysenaj, u shpréh se do të nxírrte një regjístrim lídhur me këtë emision.

Ajo e ka mbàjtur fjalën dhe sot ka publíkuar një regjístrim të autòres së “PërPuthen”, Olsa Muhametit, në rrjete sociale.

Në audion e publíkuar dégjohet Olsa duke folur me Erjon Gecën (një tjetër ish-kònkurrént).

“Ti e di shumë mirë që aty brenda është show”, shpréhet autorja e “Përputhen”.

“Bravo Olsa ke folur të vërtetën, tani fùte Anën të thotë historinë e saj të dhímbshme”, ka shkruar Shqipja krahas postimit.

Na mbétet të présim për përgjigjen e Olsës për këtë gjë, pse jo një tjetër ‘bòmbë’ nga Shqipja.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!