Ish-konkùrréntja e emisionit “Për’puthen”, Shqipe Hysenaj, ishte një ndér të ftuarat e emisionit të Luana Vjollcës mbrëmjen e kaluar, “Shiko Kush Luan”.

Gjatë lojrave dhe intervistave në studio, Shqipja s’mùndi t’i shpétonte disa pyetjeve pikànte.

E pyetur se cili personazh VIP e kishte ngàcmuar në rrjete sociale, ish-konkùrréntja preferoi të mos tregonte asnjë emër, duke u shpréhur se asnjë VIP nuk e kishte ngàcmuar.Shqipe Hysenaj në “Shiko Kush LUAN”: “Ana nuk krahasohet me mua, Tea eshte  0 me bisht!” - Top Channel

Në një tjetër pyetje, Shqipes iu kërkua të tregonte emrin e një personazhi të njohur shqiptar, të cilin do ta ftonte ‘LIVE’ për një “takim romantik”.

Shqipja përmendi emrin e Noizy-t, duke shtùar se i pëlqen këngët e tij dhe është një prej artistëve të saj të preferuar.

Për më tepër, ndíqni videon:

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!