Ballina Magazina U kàp me drògë? Shpat Kasapi reàgon për herë të parë (FOTO)

U kàp me drògë? Shpat Kasapi reàgon për herë të parë (FOTO)

Ditën e sotme u përhàp me shpejtësi lajmi se Shpat Kasapi ishte kàpur me kòkaínë. Të parat që e rapòrtuan këtë lajm ishin mediat maqedonase.

Sipas tyre këngëtarit i janë gjetur dy paketa të vogla kòkaínë përpara 1 muaji në lagjen Gjorce Petrov.

Thuhej se këngëtari ishte arréstuar dhe ndàj tij është ngrítur një pàdi. U bë me dije se Shpati ishte liruar pas arréstimít, por prítej të fíllonte gjýkimi së shpejti për véprën pénale që ka kryer.

Por Shpati nuk ka léjuar që ky lajm të përhàpet më tej dhe ka reàguar menjéherë.

Ai ka publikuar video nga një lokal në Tiranë, në të cilin duket se është i pranishëm ditën e sotme. Këngëtari i ka cilësuar këto lajme si shpífje, sepse ndodhet në kryeqytetin e Shqipërisë.

“Në Tiranë për qejf, ju më nxòrët që jam në bùrg. Ju përshëndes dhe faleminderit për shpífjet, vazhdoni kështu”, ka shkruar këngëtari.

Nga ana tjetër Shpati po jeton ditët më të bukura në jetën e tij private. Në datë 24 dhjetor ai kuròrëzòi me fejesë lídhjen e tij me bukuroshen brune, Selvijen.

Këngëtari publíkoi në Instagram një foto të dorës së tij dhe të Selvijes, ne të cilën bíen në sy unazat e tyre. “24 dhjetor 2020”, shkroi Shpati përkrah fotos.

Ai nuk dha detaje të tjera rréth fejesës, por kishte pàralàjmëruàr prej kohësh se do e zýrtarízònte lídhjen me bukuroshen brune.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!