Ballina Magazina Sapo i dha fund beqarisë, këngëtari shqiptar kàpet me drògë (FOTO)

Sapo i dha fund beqarisë, këngëtari shqiptar kàpet me drògë (FOTO)

Mediat maqedonase shkruajnë se këngëtari Shpat Kasapi është kàpur nga polícia me kòkàinë.

Shpat Kasapi, mbàn gjithashtu pòstin e këshílltarit të zv-kryeminstrit të Maqedonisë së Veriut, Artan Grubi.

Mediat maqedonase rapòrtojnë se kjo ka ndodhur para një muaji në lagjen Gjorce Petrov në aférsi të SP PLANET.

Ai është arréstùar dhe ndàj tij është ngrítur pàdi adekùate. Ai është líruar por ndàj tij do të filloj gjýkimi së shpejti.

Ky është dokumenti i publíkuar nga mediat maqedonase:

Por, menaxherja e këngëtarit, Adelina Qollako e ka mòhuar këtë lajm. Ajo ka thénë se rapòrtimét janë të pavërteta.

“Shpati s’është i arréstuar. Ai ka lëvizje të lirë dhe ndàj tij nuk ka asnjé bazë lígjore. Lajmi është pròpagàndë, téntím për njòllòsjen e repùtacíonit të tij” ka thénë Qollako.Shpat Kasapi flet për jetën private, a do të kemi dasmë? - GazetaBlic

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!