Ballina Magazina Seldi ndàhet nga Sindi? Bënë publike lídhjen 3 muaj më parë, ja...

Seldi ndàhet nga Sindi? Bënë publike lídhjen 3 muaj më parë, ja e vërteta (VIDEO)

Në muajin shtator Seldi bëri publike lídhjen e tij të re me një vajzë bukuroshe të quajtur Sindi Cela.

Ai e uroi partneren për ditëlindje me një foto ku çifti shkémbénte një puthje në buzë, ndërsa të gjithëve na shkuan sytë tek unaza në gishtin e Sindit, e cila dukej si një unazë fejese.

Ata treguan nëpër intervista të ndryshme se janë njohur në një koncert në Itali më 14 shkurt dhe më pas gjërat erdhën gràdualisht, ndonëse pranojnë se ishte dashuri me shikim të parë.Seldi nis lidhje të re, kjo është vajza që i ka zënë vendin Mimoza Shkodrës  | A news24

Sindi tregoi se gjërat erdhën në mënyrë spontane dhe se muajit e karantinës i kaluan së bashku, pasi Seldi mbéti në Belgjikë, ku ajo jeton.

Vetëm pak ditë pas konfirmimit të lídhjes u tha se ata po shkojnë drejt martesës, por Seldi ka mòhuar këto lajme, duke thënë se mediat e kanë ekzàgjeruar dhe se e kanë bërë me fëmijë, por në fakt është thjésht në lídhje.

Mirëpo së fundmi mediat po alùdojnë se ata mùnd të jenë ndàrë dhe shkàk janë bërë rrjetet sociale.

Çifti jo vetëm që ka fshírë fotot me njëri-tjetrin nga Instagrami, por po ashtu nuk ndíqen më. Kaq ka mjàftuar që fansat të mendojnë se diçka ka ndodhur.

Mirëpo, deri tani asnjéri prej tyre nuk ka reàguar rréth këtyre zërave dhe nuk mùnd të themi me siguri se janë ndàrë.

Raste të shumta kanë treguar se Instagrami nuk është gjithnjë një tregues andaj le të présim derisa të reàgojnë.

Mirëpo pas gjithë këtyre zëràve nuk ka asgjë të vërtetë dhe Sindi ka treguar se si qëndron e vërteta.

Përmes një videoje ajo ka rréfyer se me Seldin ka pasur një debàt të vogël për shkàk të ngàrkesave të përditshmërisë dhe ajo ka reàguar me impùlsivítet.

Sindi shpréhet se i gjithë ky është gabimi i sàj dhe nuk e dinte se ky veprim do të kishte kaq shumë impakt, duke qenë se ende nuk është mësuar me faktin e të qenurit partnerja e një personazhi publik.

“E gjithë kjo ishte gabím i imi. Pas një konflíkti me Seldin, plus javën me provime dhe punën që kisha shumë të ngàrkuar, plus në këtë kohë që ne jetojmë sot në pàndemi, asgjë nuk është e thjeshtë… u tregova shumë impulsive. Nuk e dija që e gjithë kjo do kishte impakt kaq të madh, por unë me Seldin nuk jemi ndàrë. Desha të shtòja që në fùnd të ditës njerëz jemi dhe njerëz ngélemi, nuk i kòntròllojmë dot emòciònet ose ndjénjat ndonjëherë”, është shpréhur Sindi.

Pas këtij reàgimi ajo ka nisur të ndjékë sërish Seldin, ndërsa tani prítet që të fillojë ta ndjékë prapë edhe këngëtari.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!