Saimir Kasemi, “Princi Modern” i “Love Story” është në qendër të vémendjes çdo të hënë.

I gjéndur mes disa vajzave, Saimiri duhet të zgjédhë deri në fund të spéktaklit dashurinë e tij të jetës. Për vajzat e dimë se si janë bërë pjesë e spéktaklit, por po Saimiri si u zgjodh?

Duket se Saimri e ka pasur të shkruar në yje që të bëhej pjesë e një ‘reality show’ të tillë, sepse vite më parë atij i është pròpòzuar që të bëhet pjesë e spéktaklit “The Bachelor”(Beqari) në Gjermani, mirëpo ai e ka réfuzùar.Detaje nga jeta e Saimirit të “Love Story”, para se të niste aventurën në  kërkim të dashurisë - Gazeta Express

Autorja e “Love Story”, Ilda Lumani ka zbùluar se “Princi Modern” nuk kishte pranuar që të bëhej pjesë e “The Bachelor” në shtetin në të cilin jeton, sepse asòkohe ishte në një màrrëdhénie.

“Gjysma e rrugës për Saimirin ishte e bërë. Ai kishte pasur një pròpòzim për të njëjtin program, The Bachelor. I kishin pròpòzuar, por ngaqë kishte një angazhim në atë moment, kishte refùzuar. Kur e kam pròpòzuar me Verën dhe Alketën ka qenë shumë intérésante, sepse kur e pyeti Vera si ndodhi që erdhe? ‘Unë rréshkíta tani’, tha dhe ndonjéherë màrrim një vendim të madh për 1 sekondë”, ka treguar autòrja e programit për “Jo vetëm modë”.

Ajo ka shtùar se Saimiri ishte pérsonàzhi perfekt për “Love Story”, sepse ai plotésonte të gjitha kríteret për të màrrë pëlqimin e vajzave, ndàj u véndos që të ishte personazhi kryesor i spéktaklít të dashurisë.These are the 3 favorite girls of the public to go out on a date with Saimir

“Kur Vera dhe Alketa më thanë për projektin isha e bíndur, sikurse dhe ato, që gjithë çelësi i këtij programi ishte pérsonàzhi kryesor. Duhet të plotésonte të gjitha kríteret që të mérrte pëlqimin e njerëzve, pëlqimin e vajzave që nuk është e lehtë. Sapo ma pròpòzuan këtë projekt fillova të mendoj disa nga djemtë e spíkatur në qytet që mùnd të ishin të përshtàtshëm në program. Dikush kishte hyrë në një màrrëdhénie, dikush ishte martuar, se gjërat evolùojnë. [M’u kujtua] Një miku ynë i përbashkët, i imi dhe i Saimirit, thashë duhet ta takoj se ai duhet të më ndihmojë. Duke diskutuar mes disa djemsh të tjerë, Saimiri sapo ra emri i tij, ishte kështu surprízë. Ishte njeriu i duhur. I plotësonte të gjitha kríteret për të qenë ai”, ka treguar Lumani.

Deri më tani Saimri nuk ka shfàqur ndjénjë dashurie për ndonjë nga vajzat, ndërkohë që puthjen e parë ja rrémbeu njërës prej motrave binjake, Silvanës.  Po ai pas kësaj puthje arríti të puthte edhe Suelën për të cilën ai tha se ndjénte, por ky veprim i tij u kontéstua.Saimiri çmendi vajzat në "Love Story"? S'keni parë ende babain e  biznesmenit (FOTO LAJM) - Albeu.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!