Ballina Magazina Nuk ka dalë kùrrë në publík, ky është babai i binjakëve Veshaj...

Nuk ka dalë kùrrë në publík, ky është babai i binjakëve Veshaj (VIDEO)

Para disa javësh binjakët, Donald dhe Romeo Veshaj, u rikthýen në ekranin e ‘Vizion Plus’ me një spéktakél të ri.

Spéktàkli i tyre mbàn emrin “Binjakët Show” dhe sígurísht ata nuk janë vétëm.

Përkrah binjakëve janë edhe aktorja e humorit, Mariana Kondi, Genard Hajdini, Tiri Gjoci dhe ishte moderatorja Einxhel Shkira, e cila u làrgua disa ditë pas nisjes së emisionit. Kështu, dy çunat janë në kërkim të një veline tashmë.Binjakët' formati i ri i Vizion Plus me Romeo dhe Donald Veshaj, dhe jo vetëm. Zbuloni cilët janë personazhet e tjerë! | IMA - InfoMedia Albania

Emisioni trànsmétohet çdo të dielë në orën 20:30 dhe deri tani ka patur të ftùar shumë interesantë, si Bora Zemani, Soni Malaj, Stresi, Meriton Mjekiqi etj.

Ditën e sotme Donaldi ka ndàrë disa video në Instastory ku shihet Romeo duke u bërë gati para nisjes së emisionit dhe krah tij ndodhet dikush që po e ndihmon.

Dhe jo nuk është ndonjë pjesëtar i stafit, por babai i tyre. Ai shihet duke ndihmuar aktorin në rregullimin e këmishës dhe kòllares dhe duket se e këshillon për diçka.

“I love you, dad. Edhe baba, edhe asístent!” ka shkruar Donaldi krah videove.

Nuk e dimë nëse babai i tyre i ndihmon gjithnjë në emisionin e ri, apo thjesht i ka vízítuar ditën e sotme, megjithatë qàrtàzi ai duket përkràhës i madh i binjakëve.

A ka më bukur?

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!