Ballina Magazina Konkùrrénti plàs në tokë Renato Mekolli: Ik se na çàve...(VIDEO)

Konkùrrénti plàs në tokë Renato Mekolli: Ik se na çàve…(VIDEO)

Ky nuk është i vetmi emision “Reality-Show” i cili u del jàshtë kòntròllit drejtuesve dhe autòrëve në një kanal kombëtar në Shqipëri, për më tepër në “prime-time”.

Por mbrëmë në “Reality-Show-n” e ndjékur “Hell’s kitchen” në televizionin kombëtar “Top-Channel” shérri dhe konflíkti mes pjesémàrrësve dhe protagonistit kryesor, ka arrítur kùlmin duke shënuar një íncídent vërtet të fríkshëm.

Shérr që ka nisur në emisionin “Hell’s kitchen”, ka dégjéneruar kur pas oféndimeve të ndërsjéllëta, një nga konkùrréntët ka ofénduar, shtýrë dhe ka përplàsur në tokë në fùnd shefin e kuzhinës Renato Mekolli.

Siç shihet edhe në pamje, Mekolli dhe konkùrrénti përplàsen verbàlisht për pjatën, por këtij të fundit, pas krítíkave i del sítuata nga kòntròlli.

Ai dëgjohet të oféndojë shefin e kuzhinës, pasi Renato Mekolli, i thotë se nuk ka bërë më të mirën e tij.

“Po çfarë thua more tani se unë po bëj më të mirën…”,- thotë kònkurrénti me emrin Eusebion.

“Ku po e bën më të mirë more”,- tha Renato Mekolli.

“Ik ore se na çàve k**** na çave, kot e bën të më príshësh punë mua, varik****, na çàve tràpin”,- shton Eusebio më tej dhe e shtýn Mekollin.

Shefi i kuzhinës plàset në tokë dhe një tjetër konkùrrént e ndihmon dhe e ngré. Renato mekolli shihet i lénduar, ndërsa kònkurrénti làrgohet nga kuzhina duke e ofénduar sërish.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!