Ballina Magazina Pasi u làrgua nga 'Portokalli' Xhemi Shehu mérr vendimin e paprítur (FOTO)

Pasi u làrgua nga ‘Portokalli’ Xhemi Shehu mérr vendimin e paprítur (FOTO)

Atë e kemi parë prej vitesh në ekranin e Top Channel dhe të paktën 5 vitet e fundit ajo ka qenë përkrah Salsanos nén drejtimin e “Portokalli”.

Xhemi Shehu është padýshim një prej figurave më të dashura për publíkun dhe pavàrësisht se këtë sezon e pamë làrg ekranit ajo ka qenë vazhdímisht në qendër të vëmendjes.

Moderatorja ka dhënë një intervistë ékskluzíve për revistën “Who” ku ka rréfyer se është làrguar përfùndímísht nga ekrani dhe se tashmë do ti përkùshtòhet bashkëshortit dhe fëmijëve të saj.

Ajo ka folur gjithashtu për raportin që ka pasur me kolegët e saj, të cilat kanë qenë gjithmonë shumë të mira ndërsa ka veçuar raportin me Salsanon, Gazin, Ledion, Florin, Albana Perhatin dhe shumë të tjerë me të cilët tregon se ka kaluar shumë mirë.

Xhemi është pyetur gjithashtu edhe për ràportin që krah së cilës ka drejtuar vite më parë “Portokalli” dhe ajo është shpréhur se me Enedën ka téntuar të jetë shoqe por nuk ishte e thénë, kështu që e pati thjesht kolége dhe tani nuk e ka asnjë gjë, sepse nuk mendon që do punojë ndonjéherë me të.

Xhemi është nënë e dy djemve dhe tek “Top Channel” ka nisur punë që kur ishte në moshë fàre të re dhe tashmë làrgohet si nënë e dy fëmijëve.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!