Atdhe Xharavina është djali më i ri i “Përputhen”, që iu bashkua emisionit pak ditë më parë e që tràzoi ujërat.

Atdheu rà menjéherë në sy për pamjen dhe u kthýe në një nga djemtë më të komentuar në rrjete sociale.

27-vjeçari mori menjëherë vëmendjen dhe pëlqimin e vajzave të “Përputhen” me pamjen e tij fizike. Që në ditën e tij të dytë në emision, ai u ftua në takim nga Ana që pas takimit ajo tha se ai mùnd të përputhej në fund të emisionit me të.Takim romantik në plazh, del video e Atdheut të 'Përputhen' me Einxhel  Shkirën

Por kjo nuk është hera e parë që ai flet para kamerave. Katër vite më parë, ai u bë pjesë e “Edicionit Veror”, teksa ndodhej në plazh.

Në këtë puntatë të emisionit, moderatorja bukuroshe Einxhel Shkira ishte në kërkim të një partneri dhe gjen rastësisht Atdheun.

“Einxhel duket edhe më e mirë se në televizion”, shpréhet Atdheu teksa në fùnd pranojnë të shkémbéjnë numrat e telefonit.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!