Ballina Uncategorised Takim romantik në plazh, del video e Atdheut të 'Përputhen' me prezantuesen...

Takim romantik në plazh, del video e Atdheut të ‘Përputhen’ me prezantuesen e njohur

Atdhe Xharavina është djali më i ri i “Përputhen”, që iu bashkua emisionit pak ditë më parë e që tràzoi ujërat.

Atdheu rà menjéherë në sy për pamjen dhe u kthýe në një nga djemtë më të komentuar në rrjete sociale.

27-vjeçari mori menjëherë vëmendjen dhe pëlqimin e vajzave të “Përputhen” me pamjen e tij fizike. Që në ditën e tij të dytë në emision, ai u ftua në takim nga Ana që pas takimit ajo tha se ai mùnd të përputhej në fund të emisionit me të.Takim romantik në plazh, del video e Atdheut të 'Përputhen' me Einxhel  Shkirën

Por kjo nuk është hera e parë që ai flet para kamerave. Katër vite më parë, ai u bë pjesë e “Edicionit Veror”, teksa ndodhej në plazh.

Në këtë puntatë të emisionit, moderatorja bukuroshe Einxhel Shkira ishte në kërkim të një partneri dhe gjen rastësisht Atdheun.

“Einxhel duket edhe më e mirë se në televizion”, shpréhet Atdheu teksa në fùnd pranojnë të shkémbéjnë numrat e telefonit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!