Ballina Magazina PërPuthen/ Arjoni 'çménd' të gjithë, takohet me Shqipen dhe publíkojnë foton

PërPuthen/ Arjoni ‘çménd’ të gjithë, takohet me Shqipen dhe publíkojnë foton

Në një një kohë që fotoja e pòstuar nga shtrati me Anën tràzoi jo pak ujërat në ‘PërPuthen’, Arjon Luli ka publikuar mbrëmjen e djeshme një foto me ish-konkùrrénten e “PërPuthen”, Shqipe Hysenaj, e cila u përjàshtùa nga emisioni.

Dy ditë më parë, Arjoni pranoi të fliste publíkisht për të dhénë versíonin e tij të historisë, sipas së cilës, Ana po génjente.

Ai rréfeu se mes tyre ka pasur màrrëdhénie intime, dhe se 26-vjeçarja e príste në shtëpinë e tij për ta takuar. Arjoni tha se të dy kanë qàrë para njëri-tjetrit dhe se i kishte pròpòzuar asaj që të dilnin nga programi dhe të jetonin bashkë.

Arjoni tha se e publikoi foton me Anën në mënyrë që që asnjë mashkull tjetër në atë program të mos bínte pré e saj.

Shqipja nga ana tjetër, ka rréfyer se dy personat më fàls në program janë pikërisht Ana Lleshi dhe Tea Trifoni.

28-vjeçarja e ka përkrahur Arjonin gjatë përbàlljes me të gjithë pas krítíkave të shumta që i janë bërë për këtë ngjàrje.

 

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!