Ballina Magazina PërPuthen/ Andi shòkon gjatë emisionit, 'kércénon' Mevlanin: Mbaje mend...

PërPuthen/ Andi shòkon gjatë emisionit, ‘kércénon’ Mevlanin: Mbaje mend…

Kur kanë kaluar gati 4 muaj nga fillimi i emisionit “PërPuthen”, dhe kanë nisur të krijohen pëlqimet e para të publíkut për djem dhe vajzat.

Emisioni më i ri po bën namin në kanalin e “Youtube” ku ka arritur afër 150 milionë klikime në pak javë. Nén moderimin e Bora Zemanit dhe opíníonistit Arian Konomi, “PërPuthen” sjell në fokus njohjen mes vajzave dhe djemve, ashtu siç ndodh në jetën reale.

Ne ‘PërPuthen’ tashme jemi mësuar me debàtet e shumta qe ndodhin. Madje me shume ka patur shérre se dashuri.Shqipja u nxjerr të "palarat" Arjan Konomit, Bora Zemanit dhe vajzave të "Për'puthen" | BoldNews.al

Se fùndmi ne rrjet është duke qàrkùllùar nje video mjàft e síklétshme e Andit dhe Mevlanit ne studio gjate xhírímit.

Teksa fjalën e kishte Bora dhe Sindi, Andi i është kthýer Mevlanit:

“Do te fus bar miu tek mentja kur te vish ke Cataleya me ròp shpie”- i ka thene Andi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!