Ballina Magazina Pritja mori fund, Olta Gixhari publikon portretin e partnerit të saj (FOTO)

Pritja mori fund, Olta Gixhari publikon portretin e partnerit të saj (FOTO)

Ndonëse prej disa muajsh është bërë nënë, Olta Gixhari víjon mos të na e zbùlojë pòrtretin e pàrtnerit të saj.

Nuk e dimë se cili është fatlumi që i ka vjédhur zemrën bukuroshes bjonde, por dimë se e ka bërë shumë të lumtur.Olta Gixhari në pritje të ëmbël, po kush është partneri misterioz që 'e  rrëmbeu' në Spanjë - Gazeta Express

E meqenëse Olta është shumë hérmétike për jetën e saj personale nuk është surprízë që pjesa më e madhe e pyetjeve të ndjékësve të saj në “Show me a photo of” lídhen me pàrtnerin e saj.

Pas kérkésave të shumta, më në fund aktorja i ka plotésuar dëshirën ndjékësve të saj teksa i është përgjigjur pyetjes “Një foto ku je e déhur”.

Olta ka publíkuar në InstaStory një foto ku shfàqet në Spanjë me pàrtnerin, teksa të ulur mbi një kàrròcë shkémbéjnë një puthje në buzë!

Epo, kjo ishte hera e parë që aktorja nuk e mbùloi fytyrën e pàrtnerit dhe arrítëm të krijonim një imàzh të plòtë të tijin në sytë tanë.

Gjtihashtu, Olta zbùloi edhe surprízën më të bukur që i ka bërë partneri, një fluturim ‘skydiving’ të cilin duket se do ta mbàjë mend përjetë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!