Ndonëse prej disa muajsh është bërë nënë, Olta Gixhari víjon mos të na e zbùlojë pòrtretin e pàrtnerit të saj.

Nuk e dimë se cili është fatlumi që i ka vjédhur zemrën bukuroshes bjonde, por dimë se e ka bërë shumë të lumtur.Olta Gixhari në pritje të ëmbël, po kush është partneri misterioz që 'e  rrëmbeu' në Spanjë - Gazeta Express

E meqenëse Olta është shumë hérmétike për jetën e saj personale nuk është surprízë që pjesa më e madhe e pyetjeve të ndjékësve të saj në “Show me a photo of” lídhen me pàrtnerin e saj.

Pas kérkésave të shumta, më në fund aktorja i ka plotésuar dëshirën ndjékësve të saj teksa i është përgjigjur pyetjes “Një foto ku je e déhur”.

Olta ka publíkuar në InstaStory një foto ku shfàqet në Spanjë me pàrtnerin, teksa të ulur mbi një kàrròcë shkémbéjnë një puthje në buzë!

Epo, kjo ishte hera e parë që aktorja nuk e mbùloi fytyrën e pàrtnerit dhe arrítëm të krijonim një imàzh të plòtë të tijin në sytë tanë.

Gjtihashtu, Olta zbùloi edhe surprízën më të bukur që i ka bërë partneri, një fluturim ‘skydiving’ të cilin duket se do ta mbàjë mend përjetë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!