Préj rréth 5 muajsh Olta Boka po shijon ndjésinë më të bukur në botë, atë të qepurit nënë, préj se kur solli në jetë Gaian.

Këngëtarja nuk i kursén fotot e videot me të voglën e saj dhe sigurisht ndan këshilla me ndjékëset e saj nëna, ose që do bëhen nëna, por sigurisht duke ruajtur me fanàtizém prívatësínë.

Mirëpo, një incídent ka ndodhur ditën e sotme pasi Olta pa dashje ka publíkuar një video të Gaias në Instastory.1 muaj plot me mjaltë, Olta Boka ndan tortën speciale për vogëlushen e saj  - Revista Who

Ajo ka treguar se po bisedonte me kushërirat e saj dhe pa vetëdije e ka hédhur në këtë rrjét social videon.

Shumë e pendùar nga ky veprim, ajo ka kërkuar që personat të cilët e kanë parë dhe gazetarët mos ta përdòrin këtë moment që e cilëson “delíkat”.

“Ishte një gabím tràshànik që s’ia fal vetes, për sa kohë që kam vendosur mos ta nxjérrë vajzën në rrjetet sociale.”- ka shkruar ndër të tjera Olta.

Dhe sigurisht ka mirëkuptimin e të gjithëve dhe ne e respektojmë vendimin e saj…

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!