Para disa muajsh Olsi Bylyku nis ékspériéncén e re si pérsonàzh televiziv, duke drejtuar spéktàklin “Roped with Olsi”, që vjen në formën e një “late night show”.

Deri më tani ai ka pasur pérsonàzhe të njohur të ftùar në spéktàklin e tij, por surprizën më të bukur duket se e ka rezérvuàr për fundvit.

Mbrëmjen e nesërme aktori i humorit do të ketë të ftùar në emision të dashurën e tij, Egli Takon.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë Olsi përmes disa postímeve në Instagram, në të cilat ka falenderuar publíkisht partneren që ka pranuar ftesën.

“Shumë surpríza nesër. Faleminderit që e pranuar ftesën”, ka shkruar Olsi.

Por nuk mbàron e gjitha me kaq, sepse çifti kanë rézérvuar edhe disa gjëra të tjera për publíkun.

Ai ka pòstuar një video në të cilën shihet i ùlur bàllë për bàllë me Eglin e duket sikur janë në studion e Meriton Mjekiqit në “Gjoni Black Entertainment”, ku shumë répera kanë bërë “freestyle”.

Olsi ka treguar se edhe Egli ka talent në muzikë (Duke qenë se edhe ka studíuar në shkollë) dhe se madje e ka ndihmuar me disa tekste këngësh.

Ndoshta çifti kanë zgjédhur këtë mënyrë për të na e vértetuar këtë gjë, por mbétet ta shohim mbrëmjen e nesërme se çfarë do të ndodhë me ta.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!