Ballina Magazina Si asnjëherë më parë, Olsi përballë Eglit në intervistë (FOTO)

Si asnjëherë më parë, Olsi përballë Eglit në intervistë (FOTO)

Para disa muajsh Olsi Bylyku nis ékspériéncén e re si pérsonàzh televiziv, duke drejtuar spéktàklin “Roped with Olsi”, që vjen në formën e një “late night show”.

Deri më tani ai ka pasur pérsonàzhe të njohur të ftùar në spéktàklin e tij, por surprizën më të bukur duket se e ka rezérvuàr për fundvit.

Mbrëmjen e nesërme aktori i humorit do të ketë të ftùar në emision të dashurën e tij, Egli Takon.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë Olsi përmes disa postímeve në Instagram, në të cilat ka falenderuar publíkisht partneren që ka pranuar ftesën.

“Shumë surpríza nesër. Faleminderit që e pranuar ftesën”, ka shkruar Olsi.

Por nuk mbàron e gjitha me kaq, sepse çifti kanë rézérvuar edhe disa gjëra të tjera për publíkun.

Ai ka pòstuar një video në të cilën shihet i ùlur bàllë për bàllë me Eglin e duket sikur janë në studion e Meriton Mjekiqit në “Gjoni Black Entertainment”, ku shumë répera kanë bërë “freestyle”.

Olsi ka treguar se edhe Egli ka talent në muzikë (Duke qenë se edhe ka studíuar në shkollë) dhe se madje e ka ndihmuar me disa tekste këngësh.

Ndoshta çifti kanë zgjédhur këtë mënyrë për të na e vértetuar këtë gjë, por mbétet ta shohim mbrëmjen e nesërme se çfarë do të ndodhë me ta.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!