Ndërrímin e viteve mbrëmjen e sotme duhet ta prísni me Mozzik. Reperi ka zbùluar një surprízë të madhe që ka rezérvuar për në orën 00:00 për fansat e tij.

Ai ka treguar se do të publíkojë një këngë të re, të cilës i ka véndosur titullin “n’Tiranë”.

Reperi ka publíkuar në Instagram dy foto të tij, në të cilat në sfònd duket kryeqyteti i Shqipërisë.

Kjo ka ardhur si një surprízë për të gjithë, sepse askùsh nuk ishte në dijeni të këtij projekti.

2020-ta ishte padýshim viti i Mozzik, si një nga répérët më të dískutuar dhe mesa duket ai ka véndosur që edhe 2021-shin ta nisë mbàrë e me punë.

Kujtojmë se para disa ditësh Mozzik fitoi një çmím të réndésishëm në Gjermani bashkë me Lordanën nga kënga e tyre “Eiskalt”, që rezultoi një suksés i vërtetë në gusht të 2019.Mozzik -n'Tiran (Prod. by Rzon) - YouTube

Kujtojmë se préj muajsh ai dhe Loredana flíten për një ribashkim, mirëpo ata nuk e kanë pranuar vetë këtë gjë, të paktën për moméntin.

Ata kanë pranuar se punojnë bashkë dhe se kalojnë kohë me njëri-tjetrin, por për hir të vajzës së tyre.

“S’kam qare pa u takuar me të, sepse kemi një fëmijë në mes”, është shpréhur Mozzik për Loredanën gjatë një emisioni të “Prive”, i cili priet të publíkohet i plotë në datë 2 janar.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!