Ballina Magazina Surprízë! Shpërndahet në rrjet kënga e Mozzik dhe Tayna

Surprízë! Shpërndahet në rrjet kënga e Mozzik dhe Tayna

Uuuu làkmitare ke mendu që mùnesh me m’ble me pare!

Edhe sot mbétet ende një hit super bashképunimi i Mozzik dhe Taynës.

Dyshja solli një super hit në janar të këtij viti të titulluar “Edhe ti” që do kthéhej në refrenin e dimrit, për tu dëgjuar më pas përgjatë gjithë vitit.Stresi moderatores shqiptare: Nuk ke lënë sallat pa thy | A news24

Momentalisht ky videoklip numëron mbi 37 milionë klikime.

Duke qenë se shihet si një nga dyshet më të fòrta në índustrínë e muzikës shqiptare, të dy super të talentuar dhe me super kími, fansat kërkuan t’i shihnin sërish bashkë dhe si duket ata po ua realízojnë dëshirën.

Dy reperët kanë regjístruar këngën që prej ditësh po qarkùllon online, teksa mbétet ende míster se si doli nga studio para kohe.

Nga videoja e publíkuar shíhet se ajo titullohet “Pram”, por nuk dihet kur do dalë me klip nga ata.

Kujtojmë se gjatë verës u hapën me shpejtësi zérat se dy artistët i kanë dhénë fùnd miqësisë së tyre.

Por ishte Mozzik, ai i cili hòdhi pòshtë këto thashéthéme, duke u shpréhur se ata janë shokë dhe e respekton shumë Taynës.
Publikohet në rrjet kënga e Mozzik dhe Taynës! - Konica.al

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!