Mozzik dhe Loredana kanë qenë padýshim dyshja më e komentuar e këtij viti.

Ribashkimi i tyre i shumëpérfolur, shénjat që ata kanë dhénë herë pas here se mùnd të jenë sërish çift kanë qenë kryefjala e mediave rozë për 2020-tën.

Píkërisht këto shenja i kanë bíndur fansat se ata të dy janë sërish bashkë si çift, mirëpo këtë nuk e ka konfirmuar as njëri e as tjetri.

E ftùar para disa javësh në një emision në Gjermani, kur u pyet në lídhje me këtë gjë, Loredana nuk dha një përgjigje konkrete, por u shpreh se ata do të jenë gjithmonë bashkë për shkàk të vajzës së tyre, Hanës.

“Nuk luan ròl të madhe nëse jemi apo jo bashkë. Ne e kuptojmë njëri-tjetrin mirë. Jemi bashkë dhe për Hanën, dalim edhe në privatësi. Udhétojmë edhe pa Hanën dhe më shumë nuk kam çfarë të them”, u shpreh reperja.

Gjithashtu Getinjo i ftùar së fundmi në emisionin “Shiko kush Luan” u shpreh se ata nuk mùnd të jenë kùrrë të ndàrë, sepse është vajza që do i bashkojë gjithmonë.

“Ata e kanë një vajzë bashkë dhe nuk mùndet të rrinë kùrrë të ndàrë përjetë pasi vajza i bashkon. Tani të gjitha mediat e dinë të vërtetën”, u shpreh Getinjo.

Ndërsa tani është radha e Mozzik që të flasë për këtë çéshtje e të na sqarojë një herë e mirë se çfarë statusi ka me Loredanën.

“Prive” prítet të publíkojë në 2 janar një emision ékstrà me personazhet më të përfòlur të 2020-tës. Sigurisht që Mozzik ka qenë i ftùari kryesor e nuk ka mùndur t’ju shpëtojë pyetjeve për ríkthímin me Loredanën. Edhe ai është shpréhur se nuk kanë se si të mos takohet me Loredanën, sepse kanë një fëmijë e sigurisht që do të jenë bashkë.

“S’kam qare pa u takuar me të, sepse kemi një fëmijë në mes”, shpréhet Mozzik në promon e emisionit.

Pra, që të kuptohemi përfùndimisht, Mozzik dhe Loredana nuk mùnd të qëndrojnë të ndarë, sepse gjithmonë do të kenë Hanën e vogël që do i bëjë bashkë.

 

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!