Ballina Uncategorised Na emocíonoi të gjithëve! Miriam publikon kartolinën që i shkruajti Ameli (FOTO)

Na emocíonoi të gjithëve! Miriam publikon kartolinën që i shkruajti Ameli (FOTO)

Ameli bukuroshja mbùshi para pak ditësh 5 vjeç dhe mami Miriami dhe babi Albani i orgànízuan një super festë.

Ata ndànë edhe pamjet në rrjetet sociale, teksa Ameli duket se tashmë është bërë një zonjushë e bukur.

Miriam nuk i kùrsen momentet e ëmbla me të vegjlit e saj në rrjetet sociale, duke na shkrírë zemrat me veprimet e tyre të ëmbla.

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto ku shihet një letër që i ka shkruar Ameli në anglisht.

“Mami, të dua shumë!”-ka shkruar 5-vjeçarja.

Ameli sapo ka nisur të shkruajë dhe padýshim momente të tilla merítojnë të memorízohen në foto.

Miriam dhe Albani së fùndmi janë tërhéqur paksa nga muzika, për tu fòkusuar tek bizneset.

Shumë shpejt Albani do vijë në një bashkëpunim me Arilenën që titullohet “A i sheh”.

Ende nuk ka një datë publikimi mbi projektin, por ne mézi po présim.Nga sekreti i marrëdhënies 13-vjeçare me Alban Skënderaj e deri tek planet e së ardhmes, Miriam Cani i tha të gjitha në intervistën e parë pas kaq shumë kohësh – Panorama Plus

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!